reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
No to znów próba to moje skarby

URL]


URL]

URL]
 
Ostatnia edycja:
Agusia nic nie szkodzi wkońcu to i to na P
Brendy cóż sie nie odzywasz Amelka tak cię pochłania czasowo że nawet nie zerkniesz co u nas słychać
Ja znowu sama z pannami mam kupe roboty a ze nie wiem od czego zacząc to zerkam na BB spać mi sie chce ogólnie to jestem zmęczona. Wczoraj pozwoliłam sobie na małe szalenstwo i byłam na grillu zjadłam kiełbaski i mięsko i Patce nie zaszkodziło coprawda nie chciała zasnąć wieczór ale to raczej nie przez to bo zaszybko by zadzałało. No lece coś zrobić zajrze może póxniej miłego dzionka
 
Hej mamuśki :-)
U nas cały czas do przodu. Mała zaczela w koncu na wadze przybierac...bo niestety ale ten antybiotyk ja tak wykonczyl, ze caly czas spadala a na dodatek cyca traktowala jako zabawke, wiec zaczelam odciagac i daje jej butle... niestety na chama ja musze karmic :sorry2: poza tym nie mam z nia wiekszych problemow. Koleczki ustaly :-)

A ja zaczelam sesje poprawkowa...ale zero motywacji do nauki. Wole z Amelka na spacer wyjsc niz nad ksiazkami siedziec... :tak::tak::tak:

A co u Was mamusie moje kochane? Kiedy robimy jakis wypad? Mała juz bez problemu ze soba zabiore :-D
 
oj teraz jakbym miała siaśc do ksiązek to chyba bym wymiękła. Fajnie że kolki ustały co zadziałało bo nasza daje dalej popalić, wieczór idzie spać najwcześniej o 22 a ja padam mąż ją usypia kołysząc w poduszce juz zamówiłam wczoraj leżaczek z wibracjami z allegro i czekam niecierpliwie na paczke. Zaśnie mi w miare w foteliku samochodowym ale wcale nie podoba mi się to ze za każdym razem musze go wynosić z auta a że jeżdze sama z dziećmi to zajmuje to kupe czasu zanim je popakuje tak więc już fotelik wyląduje na stałe w samochodzie.
A co tu znowu taka cisza wszyscy zapracowani.
Pozd
 
Mery ja juz probowałam chyba wszystkiego:tak:...a najbardziej pomagaja kropelki Esputicon i Espumisan...a do tego proszek troisty ale jego sie daje w momencie kolki a nie profilaktycznie....spróbuj - moze u Ciebie tez pomoze.
 
krpoelki juz były w użyciu ale nieskutkowały, wczoraj zasnęła ładnie bez wielkich wrzasków teraz też śpi jak zwykle w foteliku. Mąż wczoraj sprzedał samochód którym jeździł więc teraz bedzie jeździł moim i znów jestem uziemiona w domu bo bez auta ani rusz mam nadzieje że kupi coś w miare szybko bo zwariuje z potworkami.
Pozd i miłego weekendu może ktos zajrzy tutaj
 
hey

Ja jestem sto lat za murzynami no masakra w pracy zapierdziel ze ledwo chodze:szok:

Natka zmierzła nie ma czym oddychac tak goraco

A do tego chyba mnie jakies przeziebienie dopadło:crazy::crazy: gardło mnie boli i nos mam zatkany i ogolnie jestem rozbita

ale wam tu marudze:laugh2:
 
Mery naprawde sprobuj tego proszku troistego. :tak:On jest bez recepty. A to jest dla doroslych na zaparcia. A jak dziecko ma kolke to na czubek lyzeczki ten proszek i z wodą chlust do buzi :-D Amelce pomaga.

Bernadka marudzisz jak baba w ciazy :-p:-D:tak:ale marudz sobie dowoli :-)

U nas po staremu :-) moja kruszyna zaczyna cos widziec. I kocha hałas... w sumie dla mnie bomba. Wystarczy wlaczyc cos warczacego i jest spokoj :-)
 
reklama
Ja jak Nati była mała cały czas miałam włączony odkurzacz jak chciałam żeby spała sąsiedzi sobie mysleli że mam nawalon w głowie że tak ciągle odkurzam ale ponoć dzieci lubią jednostajny szum. Pati musi niestety przywyknąć do duzo głośniejszych i nie jednostajnych hałasów czyli do Natki która rozdziera sie akurat wtedy jak chce położyć mała spać.
 
Do góry