reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Hej !
Witam nowe mamusie
Basia no to miałaś przejść z dzieciakami, szkoda tylko że za błędy lekarza dzieci potem zdrowiem płacą, ale tak jak pisały dziewczyny nie pozwól aby uszło mu to na sucho. A dzisiejszy dzień powinien w kasku chodzić:-)a szwagierka masakra
Asia BB
no to podżyliście strachu, najważniejsze że wszystko ok
Mery super że wyniki ok mam nadzieję że nie zakłamane no i gratulujemy nie jedzenia w nocy;-):-)
Dorcia jak tam po badaniu USG? Gratuluje umowy na stałe, od razu człowiek pewniej i stabilniej się czuje
Stopa, szybkiego powrotu do zdrówka
Jo-anna a u Was jak zdrówko już ok?
U nas po staremu, Jasiek chodzi jak szalony;-):-) w ogóle już nie podoba mu się raczkowanie, przecież świat z perspektywy 2 nóżek jest taki ciekawy. W tłusty czwartek Ewa ma bal przebierańców oj będzie się działo:-D Ostatni w karierze przedszkolnej od września szkoła:baffled: Ożyło nam to nasze forum ostatnio, ale gdzie podziały się "stare" mamuśki?
 
reklama
Hanna31 Jaś to niedługo biegać będzie.

Co do zdrówka to niby lepiej, nadal żadnej gorączki, pokasłuje od czasu do czasu, ale mam wrażenie, że teraz to już może kwestia suchego powietrza i cofania się mleka, bo nadal ulewa, ale bardzo rzadko już.

I udanej zabawy karnawałowej dla córeczki.
 
jo-anna park Słowackiego to ten obok BCK`u. Ja rodziłam na Wyspiańskiego i jestem zadowolona z opieki.
basiek19810 wyczyny Twoich dzieci przypominają mi moje z dziecięcego okresu. Też byłam "harpaganem" ;-)
hanna31 gdyby nie ta pogoda to dziś już moglibyśmy iść na spacerek:no:
Uciekam bo Pełzak mały nie daje mi pisać.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę
 
No faktycznie ożywiło nam się na forum. Czy ktoś wie co zBrendy czy przygotowania do ślubu juz ją tak zajeły?Ciekawe czy podpisała tą umowę o pracę.
Ja znowu w pracy więc mogę coś popisać, bo w domu jakoś czasu brak.
Faktycznie miałyśmy z Baśką wczoraj przeprawę z dzieciakami tymi młodszymi bo starsze zajęły sie bajką, jednak z tej mojej Patrycjii to urwis jest nie da sobie w kasze dmuchać ona jeszcze będzie Natalie bronić bo Natka to takie kruche ciasteczko(ładnie ujmując).
CZekam na towar przynajmniej nie będzie sie nudzić no i rozgrzewka gwarantowana.
 
stopa30 my też jesteśmy prawie sąsiadkami. Ja też jestem ze ścisłego centrum.
Przy okazji dowiedziałam się od Ciebie o parku Słowackiego. :)
Z Bielska jak widać nie pochodzę, mieszkam tu od niedawna, ale bardzo lubię to miasto.

Dziewczyny muszę się pochwalić. Nauczyłam Michała spać w dzień.
Śpi dwa razy po 1 godzinie. Dla mnie to niebywały sukces po pół roku jego niespania. Jestem z siebie dumna i oczywiście z Michała. Tydzień nauki, a jakie efekty!!! :))
Miłego wieczoru!
 
Hej dzisiejszy dzien dla nas był o wiele spokojniejszy nawed bym powiedziała nudny.andzia po imieninach w przedszkolu zachwycona, zamiast zjesć cukierki to przyniosła matkowi(bo on tez uwielbia słodycze),29.05 ma czwarte urodziny i juz dzisiaj sie mnie pyta czy dzieci znowu beda spiewać jej sto lat.pomyśleć że tak niedawno połowe ciąży spędziłam w szpitalu(walcząc o donoszenie) a teraz ma już prawie cztery lata szok.no mysle że po przeżyciach z matkiem najwyższa pora wziąsc sie za smoczek i mleczko nocne.myśle ze mleko odpusci ale smoczek to bedzie granda.jak macie jakies dobre niedrastyczne rady to podrzuccie pa
 
JA NIESTETY JOANNO MAM W DOMU UWAGA 6!!smoczków bo niedaj boże którys by przepadł awaryjny musi być,przetestowana teza.kiedys przed 23 musiałam jechac do tesco bo było takie larmo w domu.ja zauwazyłam ze on sie bardzo uspokaja majac niunka w buzi,mówią mi kumpele że sam wypluje jak sie mu znudzi,ale ograniczac mu chyba musze bo on ma juz 14-miesiecy.ide wkoncu spac pa miłych snów
 
reklama
No basiek co prawda to prawda smok w kąt. A tak wogóle to zaniedługo uzależnisz sie od internetu o tak późnej porze to sie śpi, albo co innego milszego robi.
U nas sukces pierwsza noc przespana przez Patkę bez pobudki nawet na wode i zmiane pampersa oby nie zapeszyć. no i Natka też mnie mile zaskoczyła wstała w nocy poszła sikać a zawsze szła po mnie bo sie bała zaświeciła światło zgasiła i powędrowała spowrotem do łóżka swojego aż zgłupliśmy z mężem chyba nasze córki dorastają.
No i koniec leniuchowania zabieram sie za rachunki bo 15 tuż tuż a ja nawet nie zaczęłam.
 
Do góry