reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Biochemia krwii (pappa)

Dmalw

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witajcie.
Jutro mam usg genetyczne (12+3).
Dzisiaj odebrałam wynik biochemii krwii.
Rozumiem, ze nie ma sensu tero analizować dopóki nie odbędę wizyty?
I nawet jeżeli wyszłoby coś zle to nie wyrok.

Wiem że wiele z was testy papa uznaje za głupotę, no ale ja już je wykonałam i byłabym Wdzięczna za opinie osób które je wykonały.
IMG_1233.JPG

reklama

Wiatraki

Rozwiązania
0
Witajcie.
Jutro mam usg genetyczne (12+3).
Dzisiaj odebrałam wynik biochemii krwii.
Rozumiem, ze nie ma sensu tero analizować dopóki nie odbędę wizyty?
I nawet jeżeli wyszłoby coś zle to nie wyrok.

Wiem że wiele z was testy papa uznaje za głupotę, no ale ja już je wykonałam i byłabym Wdzięczna za opinie osób które je wykonały. Zobacz załącznik 1044506
Kochana analiza na tylko sens w oparciu o USG prenatalne. Tylko lekarz specjalizujący się w tych badaniach powie Ci jakie jest ryzyko. Kiedy masz wizytę?

Dmalw

Rozwiązania
0
Kochana analiza na tylko sens w oparciu o USG prenatalne. Tylko lekarz specjalizujący się w tych badaniach powie Ci jakie jest ryzyko. Kiedy masz wizytę?
Dziękuje.Jutro po 12:00
No własnie kolezanki na moim watku to samo mi pisały, a jednak jeszcze zadaje pytania :)

Niepokoi mnie hcg ponad norme w 11 tc ale rozumiem zeby narazie to "olac" :)

missroszi

Rozwiązania
0
Kochana analiza na tylko sens w oparciu o USG prenatalne. Tylko lekarz specjalizujący się w tych badaniach powie Ci jakie jest ryzyko.
Dokładnie tak :) nie ma co samemu analizować.
Fajnie, że już masz wyniki z krwi bo lekarz od razu zestawi je z wynikami usg.
Ja na moje czekałam 3 tygodnie :(
ale cieszę, że zrobiłam ten test pappa bo ryzyko po samym usg było 1:490 a po pappa 1 :3500

Wiatraki

Rozwiązania
0
Dziękuje.Jutro po 12:00
No własnie kolezanki na moim watku to samo mi pisały, a jednak jeszcze zadaje pytania :)

Niepokoi mnie hcg ponad norme w 11 tc ale rozumiem zeby narazie to "olac" :)
Na razie naprawdę nie ma sensu samodzielnie analizować. Jutro lekarz to sobie wszystko powprowadza, pooblicza i będzie wiadomo 😘

Wiatraki

Rozwiązania
0
Dokładnie tak :) nie ma co samemu analizować.
Fajnie, że już masz wyniki z krwi bo lekarz od razu zestawi je z wynikami usg.
Ja na moje czekałam 3 tygodnie :(
ale cieszę, że zrobiłam ten test pappa bo ryzyko po samym usg było 1:490 a po pappa 1 :3500
Ja czekałam 9dni. Krew też ładnie skorygowala ryzyko, mnie wstępnie załatwiał wiek (35l.), chociaż dr stwierdził, że nawet wiek nie wpłynął na wynik :)

Dmalw

Rozwiązania
0
Ja czekałam 9dni. Krew też ładnie skorygowala ryzyko, mnie wstępnie załatwiał wiek (35l.), chociaż dr stwierdził, że nawet wiek nie wpłynął na wynik :)
No ja mam skończone 33 lata i też się obawiam o wiek.
Tego dwa poronienia ze soba co pewnie też ma jakiś wpływ

Wiatraki

Rozwiązania
0
No ja mam skończone 33 lata i też się obawiam o wiek.
Tego dwa poronienia ze soba co pewnie też ma jakiś wpływ
Pamiętam Cię z wątku o poronieniu... Nie chce, na tych już szczęśliwych wątkach podkreślać, że miesiąc przed zajsciem w tą ciążę poronilam... i po stracie jest mi teraz ciężko uwierzyć, że jest dobrze na tyle, że nie zauważyłam, że brzuch mi urósł 🙃 Strata wpływa na wszystko...
Bądź dobrej myśli 😘

Dmalw

Rozwiązania
0
Pamiętam Cię z wątku o poronieniu... Nie chce, na tych już szczęśliwych wątkach podkreślać, że miesiąc przed zajsciem w tą ciążę poronilam... i po stracie jest mi teraz ciężko uwierzyć, że jest dobrze na tyle, że nie zauważyłam, że brzuch mi urósł Strata wpływa na wszystko...
Bądź dobrej myśli
W Którym jesteś tygodniu?
Faktycznie to przykre doświadczenia gdzieś odciskają Piętno

reklama
reklama
Do góry