reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biogaja czy vivomix

tata Mikołaja

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Luty 2019
Postów
26
Który probiotyk lepszy dla 3m-ce dziecka. Biogaja-100milionow bakterii oraz białko mleka.
A vivomix 1 miliard bez glutenu i laktozy. Ktoś podawał te dwa probiotyki?
 
reklama
Ja podawałam biogaię, ma ponoć udowodnione pomocne działanie przy kolkach. Vivomixxx ma więcej szczepów bakterii i jest mocno polecanym probiotykiem ale też dość drogim.
 
Na początku położna poleciła mi vivomix, podawaliśmy dłuższy czas, faktycznie synek raczej nie miał kolek. Później spróbowałam biogaia, bo mieliśmy nietolerancje mleka krowiego, a wyczytałam, że pomaga. Nie wiem czy układ trawienny po prostu dojrzał, czy faktycznie dzialanie biogai, ale alergia przeszła.
 
Do góry