reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Bizuteria modułowa

reklama

pavlika

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja lubię bardzo delikatną biżuterię. Taką w sumie nie rzucającą się w oczy, ale z jakimś ładnym akcentem. Ostatnio akurat spodobała mi się kolekcja z motylkami. Nie chodzi mi oczywiście o to, żeby obwiesić się nią w całości, a bardziej o jeden, góra dwa elementy na raz

Uwielbiam bransoletkę Pandory, kolekcjonuje do niej koraliki, chociaż staram się również nie przeasadzać z ilością charmsów. Wystarczy jak jest jeden czy dwa charmsy.

Ostatnio dostałam nową od męża na rocznicę: pl.pandora.net/pl/zestawy/prezenty-na-rocznice/

Ostatnia edycja:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry