reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreseczka

reklama
Cześć spóźnia mi się okres 6 dni jak robię test ciążowy to raz wychodzi negatywny a raz pozytywny , z tym że jest to bardzo blada ta druga kreska. Zazwyczaj ja widać dopiero przy końcu czasu czyli ok 5 min po zrobieniu. We wtorek pójdę na betę . Ale mam też ciągle uczucie że zachwile dostanę okres a go nie ma jedynie co to mam takie brązowe upławy nie dużo ale nigdy takich nie miałam. Pozdrawiam Was
Ja się ciąży nie spodziewałam i miałam uczucie jakbyym miała dostać okres wszystkie objawy okresowe aż wcale ten okres nie przyszedł :) aktualnie jestem w 14 tc :D
 
Hej dziewczyny. Moja zakręcona historia. Jestem po in vitro. 3 transfer, moje testy... Martwi mnie jedna sprawa a mianowicie beta, obecnie jestem w 35 dpt, a w 33 dpt miałam betę 1200 myślę że to mało, bo moje pryzrposty są niskie ale są.
Byłam na usg, jest ciaza i jest zarodek 6 tyg wskazuję ale nie ma serduszka. Za dwa tyg mam się zgłosić na drugie usg. Myślicie ze serduszko już powinno być ?
Byłabym wdzięczna za każdą odp.
Pozdrawiam
IMG_20200320_110503.jpeg
 
Hej dziewczyny. Moja zakręcona historia. Jestem po in vitro. 3 transfer, moje testy... Martwi mnie jedna sprawa a mianowicie beta, obecnie jestem w 35 dpt, a w 33 dpt miałam betę 1200 myślę że to mało, bo moje pryzrposty są niskie ale są.
Byłam na usg, jest ciaza i jest zarodek 6 tyg wskazuję ale nie ma serduszka. Za dwa tyg mam się zgłosić na drugie usg. Myślicie ze serduszko już powinno być ?
Byłabym wdzięczna za każdą odp.
Pozdrawiam Zobacz załącznik 1105793
Dopiero pod koniec 6 tygodnia jest serduszko i bije więc może jeszcze za wcześnie miałaś USG a przyrosty bety powinny być na tym etapie podwojona liczba co 48 godzin tak mi mówił lekarz heheh i latałam co 2 dni do laboratorium bronić betę🤦
 
Właśnie u nie tak się nie podwajały, były wzrosty ale mniejsze.
Dlatego się denerwuje, bo nigdy wszystko Oki tylko to serduszko jeszcze brakuje.
Dopiero pod koniec 6 tygodnia jest serduszko i bije więc może jeszcze za wcześnie miałaś USG a przyrosty bety powinny być na tym etapie podwojona liczba co 48 godzin tak mi mówił lekarz heheh i latałam co 2 dni do laboratorium bronić betę[emoji1751]
 
Właśnie u nie tak się nie podwajały, były wzrosty ale mniejsze.
Dlatego się denerwuje, bo nigdy wszystko Oki tylko to serduszko jeszcze brakuje.
Eh rozumiem jak się denerwujesz.... W takim razie musisz czekać do następnej wizyty... Ja też się tak denerwowałam a lekarz mierzył i milczał a dopiero na końcu badania mi włączył bicie serduszka wrr myślałam że się wykoncze nerwowo😒 musisz myśleć pozytywnie... Nic więcej nie możesz zrobić narazie ale odpoczywaj i dbaj o siebie😘 będzie dobrze😊
 
A pamiętasz może jaka miałaś bete w 6tyg i 8tyg i kiedy biło serduszko ?
Eh rozumiem jak się denerwujesz.... W takim razie musisz czekać do następnej wizyty... Ja też się tak denerwowałam a lekarz mierzył i milczał a dopiero na końcu badania mi włączył bicie serduszka wrr myślałam że się wykoncze nerwowo[emoji19] musisz myśleć pozytywnie... Nic więcej nie możesz zrobić narazie ale odpoczywaj i dbaj o siebie[emoji8] będzie dobrze[emoji4]
 
A pamiętasz może jaka miałaś bete w 6tyg i 8tyg i kiedy biło serduszko ?
Ja robiłam bety zaraz po dowiedzeniu się że jestem w ciąży i tak w 4+0 miałam 419,1
4+2 miałam 832,1 później 5+0 miałam 5135 później 5+4 miałam już 20000,4 a później już nie badałam ale w 8 tygodniu już się nie podwaja w 48 godzin tylko w 72 czy jakoś tak ale weź sobie sprawdź na necie gdzies była tabelka jak to przyrasta
 
reklama
Ja robiłam bety zaraz po dowiedzeniu się że jestem w ciąży i tak w 4+0 miałam 419,1
4+2 miałam 832,1 później 5+0 miałam 5135 później 5+4 miałam już 20000,4 a później już nie badałam ale w 8 tygodniu już się nie podwaja w 48 godzin tylko w 72 czy jakoś tak ale weź sobie sprawdź na necie gdzies była tabelka jak to przyrasta
Właśnie u nie tak się nie podwajały, były wzrosty ale mniejsze.
Dlatego się denerwuje, bo nigdy wszystko Oki tylko to serduszko jeszcze brakuje.
A jak byłam w 5+ 3 to jeszcze nie biło a później byłam w 8 tygodniu i biło normalnie 😊
 
Do góry