reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreseczka

Nawet nie będę sprawdzała bo już widze ze miałaś znacznie większą od mojej. Ja dopiero w 6 przekrocyzlam 1200 i widać było na usg.
Jutro pójdę zbadać i zobaczę jaka jest różnica.
Ale dziękuję Ci bardzo za i formacje. U mnie w 6 tyg usg...
A jak byłam w 5+ 3 to jeszcze nie biło a później byłam w 8 tygodniu i biło normalnie [emoji4]
IMG_20200410_173255.jpeg
 
reklama
Tu ci nie pomoge bo robilam tylko raz hcg i to w dniu spodziewanej miesieczki wynik byl 47.....a w poprzedniej ciazy z córką w dniu miesieczki wynik byl 9.97 ....teraz ma dwa lata za kilka dni
Pytam bo dziś robiłam HCG i wyszło mi 14,4 i się zastanawiam czy to nie mało . Nie mogę się dostać do swojego lekarza do tego zaczelam plamić . Wizytę mam za tydz . Do szpitala nie mogę się położyć bo dzieci w domu. Z moich wyliczeń wynika że owulacja musiała mi się przesunąć bo okres miałam 10 marca a do zbliżenia doszło 28/29 marca .
 
Pytam bo dziś robiłam HCG i wyszło mi 14,4 i się zastanawiam czy to nie mało . Nie mogę się dostać do swojego lekarza do tego zaczelam plamić . Wizytę mam za tydz . Do szpitala nie mogę się położyć bo dzieci w domu. Z moich wyliczeń wynika że owulacja musiała mi się przesunąć bo okres miałam 10 marca a do zbliżenia doszło 28/29 marca .
Najlepiej sprawdzić po 48h jak rośnie, plamienie jest niepokojące, może nic nie oznaczać ,albo poronienie , to jest czerwone czy ciemne ?
 
reklama
Do góry