reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

olivia1011

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2019
Postów
54
Hejka dziwczyny, potrzebuje porady
Dziś rano zrobiłam test który wyszedł negatywnie, niedawno powtórzyłam test i moje zaskoczenie było duże
Nie zdążyłam nałożyć nakładki ochronnej na test a wyszła na nim już druga blada kreska
Czy jest możliwe że to jakiś błąd testu?
Jestem 6dni po owu
 

Załączniki

  • IMG_20200930_140621.jpg
    IMG_20200930_140621.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 447
  • received_1413215502208495.jpeg
    received_1413215502208495.jpeg
    401,8 KB · Wyświetleń: 463
Ostatnia edycja:
reklama
6dpo to jeszcze trochę wcześnie, ale może owulacja była wcześniej. Koniecznie zrób jeszcze jutro z porannego moczu :) Ale kreske widać wyraźnie :)
U mnie cień cienia pojawił się już 9dpo.. była baaardzo blada, ale moje oko i męża widziało :) 9dpo też dosyć wcześnie i myślałam, że to wada testu tym bardziej, że miałam paskowe testy z allegro dołączone to testów owulacyjnych :)
Powodzenia :)
Daj znać jak wyjdzie jutro )
 
reklama
reklama
Do góry