reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2021
Postów
9
Witam. Robiłam dziś test tydzień po owulacji i jedna kreska jest mocno czerwona a druga strasznie blada a nawet bym powiedziała że biała. Widać ją gdy weźmie się test pod światło pod kątem.. Jutro idę na betę.. Ale powiedzcie.. Mogę być dobrej myśli? Bo się stresuję.. Dodam że boli mnie podbrzusze i mam metaliczny posmak w ustach..
 
reklama
Witam. Robiłam dziś test tydzień po owulacji i jedna kreska jest mocno czerwona a druga strasznie blada a nawet bym powiedziała że biała. Widać ją gdy weźmie się test pod światło pod kątem.. Jutro idę na betę.. Ale powiedzcie.. Mogę być dobrej myśli? Bo się stresuję.. Dodam że boli mnie podbrzusze i mam metaliczny posmak w ustach..
Tydzień po owulacji to za wcześnie i na pozytywny test i na objawy.
A testu ciążowego nie odczytuje się pod światło. To co widziałaś to zapewne kreska fabryczna
 
Do góry