reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Owulacje miałam w 17 dniu cyklu i to też była ciekawa akcja, bo testy owulacyjne wychodziły też z bladymi kreskami. Byłam pewna, że są negatywne ale pokazałam mojemu ginekologowi na wizycie i powiedział, że nie są negatywne. Po za tym byłam też dwa dni przed owulacją u niego i widział jajeczko i mówił, że mamy działać. Także ciągle mi wychodzą jakieś blade kreski 🙈
Możesz wstawić zdjęcia tych testow owu ?
 
reklama
@Kanti To idź do apteki/sklepu i kup ze 2 różne testy ciążowe. I testy zrób jutro rano z pierwszego porannego moczu. Ja do końca nie jestem pewna czy na wstawionych testach nie jest to kreska fabryczna. Kreska wskazująca na ciążę wybarwia się na różowo, a tutaj one są szare (lub tylko tak wyszło zdjęcie). Jeśli jest ciąża, to kreski powinny być teraz widoczniejsze. Jeśli wyjdą testy negatywne, to albo te pierwsze zrobiły Ci psikusa albo wyłapałaś ciążę biochemiczną. No i niestety jeśli to nie ciąża, to możesz sobie blokować @.
 

Załączniki

  • 7E9344A0-DCE7-40A0-B109-0743A8018411.jpeg
    7E9344A0-DCE7-40A0-B109-0743A8018411.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 104
  • A5816E80-3188-4F2E-B520-1F87ED22CB88.jpeg
    A5816E80-3188-4F2E-B520-1F87ED22CB88.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 102
@Kanti To idź do apteki/sklepu i kup ze 2 różne testy ciążowe. I testy zrób jutro rano z pierwszego porannego moczu. Ja do końca nie jestem pewna czy na wstawionych testach nie jest to kreska fabryczna. Kreska wskazująca na ciążę wybarwia się na różowo, a tutaj one są szare (lub tylko tak wyszło zdjęcie). Jeśli jest ciąża, to kreski powinny być teraz widoczniejsze. Jeśli wyjdą testy negatywne, to albo te pierwsze zrobiły Ci psikusa albo wyłapałaś ciążę biochemiczną. No i niestety jeśli to nie ciąża, to możesz sobie blokować @.
Tzn. ja widzę generalnie różnice pomiędzy tymi testami teraz, a tymi którymi robiłam w innych cyklach i tam się nic nie pojawiało. A tutaj wyraźnie widać, że coś jest.. :)
Nie rozumiem jak mogę sobie blokować @? Jeśli nie jestem w ciąży to powinnam być już po @ i właśnie zaczęła bym mieć kolejne dni płodne, a @ dalej brak. Nie biorę żadnych hormonów, abym miała ją czymś blokować, rozwiniesz swoją myśl? :)
 
Jeden test zrobiłam 6 dni po spóźniającej się @, a drugi po 8 dniach. No też mnie dziwi, że te kreski wciąż takie blade pewnie gdyby były takie normalne to bym tyle nie rozkminiała. Z drugiej strony prowadzę kalendarz cykli odkąd miałam 16 lat (teraz mam 28) i w życiu takiej anomalii w postaci 41 dniowego cyklu nie miałam. No i czuję, że mam wrażliwe piersi, najpierw bolały mnie tak jak na @, a po kilku dniach zaczęły być po prostu takie tkliwe i widać bardziej żyłki. Dzisiaj jestem już mniej rozentuzjazmowana więc może to lepiej, będzie łatwiej poczekać na rozwój sytuacji.
:)
Dwa dni przed @ miałam mocniejszą kreskę a w dniu @ to grubaśna. U Ciebie na tyle dni spóźnienia naprawde bardzo słaba kreska 🤔 na Twoim miejscu zrobiłabym betę hcg.
1 zdj 2 dni przed @
2 zdj dzień @
 

Załączniki

  • 23BFBD03-0667-4B81-AE31-12676F0B94C1.jpeg
    23BFBD03-0667-4B81-AE31-12676F0B94C1.jpeg
    114,6 KB · Wyświetleń: 109
  • 4500D519-F777-4B12-A3C1-B4F01C20C481.jpeg
    4500D519-F777-4B12-A3C1-B4F01C20C481.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 116
Dwa dni przed @ miałam mocniejszą kreskę a w dniu @ to grubaśna. U Ciebie na tyle dni spóźnienia naprawde bardzo słaba kreska 🤔 na Twoim miejscu zrobiłabym betę hcg.
1 zdj 2 dni przed @
2 zdj dzień @
Nie mam możliwość zrobić beta hcg bez skierowania lekarza. Muszę czekać do 9 czerwca kiedy będę miała u niego wizytę.
Wspaniale, prawda? :)
 
reklama
Do góry