reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Sylvie88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2016
Postów
43
Witam to mój 4 dzień spoznienia okresu zrobiłam 2 testy przed chwilką bo nie wytrzymałam i chyba jest tam blada kreska, proszę o opinię bo nie wiem czy nie mam przewidzeń.
 

Załączniki

  • 20171214_173303.jpg
    20171214_173303.jpg
    666,8 KB · Wyświetleń: 3 076
reklama
reklama
Witajcie

Pomóżcie mi kochane bo nie wiem co mam myśleć :( otóż 16 listopada miałam ostatni okres ale taki Bardzo dziwny bo trzydniowy i skapy. Wczoraj coś mnie tknelo aby zrobić test ciążowy. W sumie zrobiłam trzy różne i wszystkie z druga blada kreska. Byłam dzisiaj u ginekologa i stwierdził że pęcherzyka nie.widać ale błona sluzowa jest zmieniona jak na ciaze i mam "torbiele ciążowa". Co mam o tym wszystkim myśleć ? Jestem w ciąży czy nie.?
Gratuluję
 
Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa. Widze ostatnia aktywnosc w styczniu moze ktoras zajrzy :) zrobilam.dzis test z porannego moczu druga kreska bladziutka. Jestem po zastrzyku ovitrelle 30 marca dokladnie. Polecialam po godzinie na bete i od razu kupilam drugi test z ktorego wyszlo to samo bardzo bladziutka druga kreska... czy moge miec jaka kolwiek nadzieje?juz wariuje a wynik bety po 14. I tak juz tyle nadziei mam jestem 4 dni po terminie @
Dolacze zdjęcie. Pozdrawiam i życzę dwoch kreseczek :)
 

Załączniki

  • 20180419_111221.jpg
    20180419_111221.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 376
Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa. Widze ostatnia aktywnosc w styczniu moze ktoras zajrzy :) zrobilam.dzis test z porannego moczu druga kreska bladziutka. Jestem po zastrzyku ovitrelle 30 marca dokladnie. Polecialam po godzinie na bete i od razu kupilam drugi test z ktorego wyszlo to samo bardzo bladziutka druga kreska... czy moge miec jaka kolwiek nadzieje?juz wariuje a wynik bety po 14. I tak juz tyle nadziei mam jestem 4 dni po terminie @
Dolacze zdjęcie. Pozdrawiam i życzę dwoch kreseczek :)
Kreska jak malowana! Miałam taką teraz w 6 dni po spodziewanej @ a już 20tc
 
reklama
Rzopiera mnie taka energia bardzo milo sie to czyta. Oby bylo po myli!!! Jeszcze mojemu chyba nie powiem wolę byc pewna chociaz pewnie nie wytrzymam :))) po kilku chwilach zrobila sie bardziej widoczna
 
Do góry