reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

Wszystkie testy równo negatywne.
Jesli jesteś już po czasie okresu to ja bym szła do lekarza. Testy powinny już wskazywać ciąże jeśli by była.
Zeby nie było, używam pada ;)
 
reklama
To że rozebrałam test to nie znaczy że sobie ciąże wmawiam, weź się zastanów nad tym co ty piszesz.
To czemu nie zrobisz bety? Jeśli jesteś 2tyg po okresie testy nie powinny być tak blade, że praktycznie niewidoczne. Jeśli najpierw były pozytywnne (masz zdjęcie tych pozytywów, czy wyglądały jak te ostatnie?) a teraz są negatywne to niestety oznacza ciążę biochemiczną. Nie martw się, po biochemicznej często od razu zachodzi się w kolejna ciążę.
 
reklama
ciekawe czego koleżanka oczekuje, nie? Może gratulacji?! 😳 przeczytałam poprzednie posty i już z 2 tygodnie bez okresu a test trzeba rozebrać 😆 a beta z piątku nic nie powiedziała?
To jak w końcu z tymi wynikami bety?
Pewnie nie była, bo beta prawdę powie. Lepiej robić miliony testów, rozbierać, robić zdjęcia z filtrem i czekać, aż ci ktoś obcy napisze, że pozytywny. Od tego na pewno ciąża magicznie się pojawi 🙈
 
Do góry