reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

Moja opinia jest taka że na tym forum 80% kobiet ma po prostu nie równo pod sufitem
I z tych 80% większość nie zdała nawet szkoły podstawowej.. A dlaczego ?
Nie umiejetność czytania ze zrozumieniem oraz arogancja
To jak wmawianie komuś choroby 💁‍♀️ To jak ktoś podejrzewa raka to znaczy że ktoś wmawia sobie ?🤣🤣 Nie wiem czy wy czegoś zazdrościcie innemu człowiekowi ale gruba przesada
Ja się pytałam czy blada kreska to tez oznacza ciąże a nie czy ja ją sobie wmawiam czy dlaczego rozbieram test haha
A no i jeszcze taki drobiazg, na Twoich testach nie ma nawet bladej kreski.
 
reklama
Moja opinia jest taka że na tym forum 80% kobiet ma po prostu nie równo pod sufitem
I z tych 80% większość nie zdała nawet szkoły podstawowej.. A dlaczego ?
Nie umiejetność czytania ze zrozumieniem oraz arogancja
To jak wmawianie komuś choroby 💁‍♀️ To jak ktoś podejrzewa raka to znaczy że ktoś wmawia sobie ?🤣🤣 Nie wiem czy wy czegoś zazdrościcie innemu człowiekowi ale gruba przesada
Ja się pytałam czy blada kreska to tez oznacza ciąże a nie czy ja ją sobie wmawiam czy dlaczego rozbieram test haha
To może przestań wchodzić to będzie mniej niż 80% ograniczonych ludzi na tym forum.
 
To jest raczej może życie i moja sprawa

A do tego proszę kobieto mi napisać gdzie ja napisałam że chce aby ktoś mi czegoś gratulował
Jak to jest Twoje życie to po cholerę piszesz posty na forum?

Może i nie napisałaś, ale atak na nas za nasze zdanie jest jednoznaczny. Jesteś bezczelna. Wyzywasz nas od wiedźm i osób bez wykształcenia. A patrząc na Twoje zachowanie sama masz chyba w tym kierunku jakieś braki. I nie wiem czego miałybyśmy ci zazdrościć? Tego, że musisz testy rozbierać do zdjęcia? Czy tego, że od dwóch tygodni nie masz okresu i zamiast iść do lekarza, bo może to coś poważnego to liczysz na ciążę jak na zbawienie? A może tego, że od piątku idzieszy na betę i dojść nie możesz?

Jak ci nie odpowiada towarzystwo na forum to je sobie zmień. Nikt cię tu nie trzyma na siłę.
 
Moja opinia jest taka że na tym forum 80% kobiet ma po prostu nie równo pod sufitem
I z tych 80% większość nie zdała nawet szkoły podstawowej.. A dlaczego ?
Nie umiejetność czytania ze zrozumieniem oraz arogancja
To jak wmawianie komuś choroby 💁‍♀️ To jak ktoś podejrzewa raka to znaczy że ktoś wmawia sobie ?🤣🤣 Nie wiem czy wy czegoś zazdrościcie innemu człowiekowi ale gruba przesada
Ja się pytałam czy blada kreska to tez oznacza ciąże a nie czy ja ją sobie wmawiam czy dlaczego rozbieram test haha

A co sprawia, ze myślisz, ze twoja opinia ma jakiekolwiek wiążące znaczenie?


To jest raczej może życie i moja sprawa

A do tego proszę kobieto mi napisać gdzie ja napisałam że chce aby ktoś mi czegoś gratulował

Ej no jeśli to twoja sprawa to po co o tym piszesz na forum, które może sobie czytać cały swiat?
Proste. Jeśli zrobiłaś bete, jak twierdzisz, to powinnas znać odpowiedz na swoje pytanie czy blada kreska oznacza ciąże.
 
reklama
Do góry