reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blade kreski... ciąża czy nie?!

Jezu dziewczyny jestem taka szczęśliwa choć nadal mam taki dystans od tej czystej niepohamowanej radości... czemu te testy robią nam takie psikusy ?! Nie mogłyby pokazywac TAK albo NIE Xd
Wielkie gratulacje. Myślę że kolejny test i beta to tylko formalność. Zapraszam na Lipcówki 2019 :)
 
reklama
Jezu dziewczyny jestem taka szczęśliwa choć nadal mam taki dystans od tej czystej niepohamowanej radości... czemu te testy robią nam takie psikusy ?! Nie mogłyby pokazywac TAK albo NIE Xd

są takie - clearblue ;)
u Ciebie są 2 kreski a że jest blada bo i ciąża młoda. spokojnie. na instrukcjach obu testów będzie jak byk że jakikolwiek odcień drugiej kreski oznacza ciąże :)
 
Też 4 dni po spodziewanym okresie miałam takie blade kreski, a teraz skończyłam 10 tydzień ciąży :) to na pewno ciąża testy mylą się tylko negatywnie
 
Dziewczyny!!! Teraz juz nie ma złudzeń... jest plusik
IMG_9430.JPG
 

Załączniki

  • IMG_9430.JPG
    IMG_9430.JPG
    235,7 KB · Wyświetleń: 1 300
reklama
reklama
Do góry