reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błagam o pomoc

Dołączył(a)
25 Sierpień 2021
Postów
2
Mam bardzo stresujący czas w życiu , spóźnia mi sie okres ponad tydzień czasu , dzis wykonałam test ciążowy , czy on jest negatywny ? Dlaczego może mi się az tak spóźniać ? Dodam tylko ze mam bole okresowe
27627348-6738-44A9-A702-6D7817059FE5.jpeg
 
reklama
Mam bardzo stresujący czas w życiu , spóźnia mi sie okres ponad tydzień czasu , dzis wykonałam test ciążowy , czy on jest negatywny ? Dlaczego może mi się az tak spóźniać ? Dodam tylko ze mam bole okresoweZobacz załącznik 1309289
Test na zdjęciu jest negatywny. Okres może spóźniać się z wielu powodów, choćby stresu.
Pamiętaj o antykoncepcji, będzie mniej stresów☺
 
Jak zawsze w takich sytuacjach polecam zrobić bete i niezależnie od wyniku udać się na kontrolę do ginekologa. Tydzień po spodziewanej miesiączce kreska powinna juz byc bardzo widoczna ale nie napisalaś nic o swoich cyklach, czy wiesz kiedy mialas owulację? Okres może się spóźniać przez ciąże, stres, cysty, torbiele, problemy hormonalne... no bez lekarza się nie obędzie.
 
Test jest negatywny ,okres moze sie przez stres spóźniać ,mogą to być problemy hormonalne, I masa innych rzeczy ,udaj się na bete I do gina
 
U mnie w kwietniu były takie cyrki z brakiem okresu. Również testy negatywne. Po dwóch tyg dostałam jedniowego plamienia które było tylko widoczne na papierze W kolejnym cyklu @ byla już normalnie. Pewnie też nałożyło się na to stres +wahania hormonów.
 
Do góry