reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol brzucha.

Anonimss

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Luty 2019
Postów
35
Hej dziewczyny 3 dni przed miesiaczka zaczął pobolewac mnie brzuch mimo tego że od czasu kiedy zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne nigdy mnie nie bolał na okres. Dziś mija 2 tydzień od miesiączki A brzuch non stop boli momentami przechodzi nie jest to nie wiadomo jaki ból ale jest, boli tak bardziej przy miednicy nie jestem pewna . I promieniuje ja obie strony, dodam że mam uplawy.. Jutro mam ginekologa ale się trochę obawiam bo dzisiaj rano złapał mnie tak silny ból trwał ok 5 minut...
 
reklama
Hej dziewczyny 3 dni przed miesiaczka zaczął pobolewac mnie brzuch mimo tego że od czasu kiedy zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne nigdy mnie nie bolał na okres. Dziś mija 2 tydzień od miesiączki A brzuch non stop boli momentami przechodzi nie jest to nie wiadomo jaki ból ale jest, boli tak bardziej przy miednicy nie jestem pewna . I promieniuje ja obie strony, dodam że mam uplawy.. Jutro mam ginekologa ale się trochę obawiam bo dzisiaj rano złapał mnie tak silny ból trwał ok 5 minut...
Kochana idz do ginekologa byc moze to jakas infekcja gdyz masz uplawy pewnie dostaniesz jakies globulki i wszystko minie nie boj sie na zapas i daj znać co powie lekarz.
 
Do góry