reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol ciala w zaawansowanej ciazy.

Natalka92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Listopad 2018
Postów
2 836
Witam,
Jak powyzej jestem w 34 tygodniu ciazy i ostatnio boli mnie juz wszystko. Ramiona, kark, plecy, zebra, posladki, uda, do tego wysiadaja mi biodra. Boli spojenie lonowe i pachwiny. Wysiadam juz plakac mi sie chce. W poprzedniej ciazy bolaly mnie jedynie zebra i kolana, a w tej ciazy pomimo tego ze brzuch mam mniejszy bo tym razem jestem w ciazy pojedynczej (poprzednia byla blizniacza) to jestem bardziej obolala. Rankiem wstaje cala sztywna. Since mam juz dookola oczu. Co robic ? Jakies masci przeciwbolowe, rozgrzewajace ? Kapiele pomagaja na chwile. Taka mega goraca woda by pomogla ale w moim stanie nie wolno sie przegrzewac w dodatku zaraz dostaje dusznosci. Jakies porady ? Moze same tak mialyscie i w koncu cos przynioslo Wam ulge ? Wydaje mi sie ze z dnia na dzien jest co raz gorzej. Nie ma dnia zeby nie bolala mnie chociaz jedna czesc ciala. Duzo odpoczywam. W domu robie tyle ile musze przy coreczkach ktore maja juz 2, 5 roku wiec samodzielne dziewczyny a wiec nie przemeczam sie. Nie wiem jak sobie pomoc
 
reklama
Rozwiązanie
A jakie cwiczenia sa bezpieczne ? Bo syn ma nogi pod zebrami moimi i chodze sztywno jak kolek bo boje sie ze mu cos polamie. Jak sie schylam to czuje jego nozki pod zebrami. Takie poradniki z cwiczeniami na yt, te kobiety maja pojecie co robic ? Mozna im zaufac ? ;)
No wiem ze te masci to nie bardzo. Zazwyczaj smarowalam sie na noc mascia niedzwiedza to rano jak nowo narodzona wstawalam. Mysle tutaj bardziej o tym ze ktoras moze stosowala i ma jakas bezpieczna, sprawdzona. Dzisiejsza noc sprobuje spac z poducha miedzy nogami moze to jakos pomoze. Pamietam ze w pierwszej ciazy dobrze mi sie spalo z poduszka. Dziekuje za odpowiedz.
 
A jakie cwiczenia sa bezpieczne ? Bo syn ma nogi pod zebrami moimi i chodze sztywno jak kolek bo boje sie ze mu cos polamie. Jak sie schylam to czuje jego nozki pod zebrami. Takie poradniki z cwiczeniami na yt, te kobiety maja pojecie co robic ? Mozna im zaufac ? ;)
 
Rozwiązanie
Do góry