reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból głowy.

Patii_666

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2018
Postów
4 234
Witam zacznę od tego że jestem 9msc po porodzie, po połogu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne jednoskladnikowe ponieważ karmie piersią. Około 3miesiace temu zaczął dokuczac mi ból głowy, ból głowy występuje parę dni przed plamieniem jest tępy, w różnych miejscach na głowie pulsujacy, ciśnieniowy dochodzą do tego mdłości. Ból głowy zawsze pojawia się przed plamieniem i Trwa parę dni są to bardziej napady, coś jak migrena ale nie jestem pewna bo nie miałam migreny.nie mieszkam w Pl tu lekarz rodzinny dał mi skierowanie na morfologia plus witaminy oprócz hormonów bo i tak źle wyjdą bo karmie piersią. Wyniki wszystkie w normie, badala również ciśnienie w oczach również ok, dał mi skierowanie do ginekologa, ginekolog kazał odstawić tabletki, odstawiamponad dwa tygodnie temu ból się nasilil, napady są mocniejsze. Czy może któraś miała podobny problem? Czy może któraś z was wie gdzie szukać problemu? Czy mogą to być hormony?
 
reklama
Rozwiązanie
Byłam u lekarza stwierdził migrene po objawach nie dal skierowania do neurologa bo musi najpierw wprowadzić leczenie tryptanami, karmie piersią więc nie mogę ich brać pozostaje paracetamol i odstawienie od piersi, powiedziała również że dużo kobiet podzczas KP boli głowa i może jak skończę to przestanie.. Więc pozostało mi czekać do roczku aż odstawie małego.
Hej.moze duzo ci to nie pomoze ale mnie zawsze boli strasznie glowa dzien przed okresem,zaczyna narastac w ciagu dnia bol i wieczorem juz nie daje rady funkcjonowac.mysle ze u mnie to hormony.u ciebie tez tak moze byc,zelaszcza ze jestes po ciazy i jeszcze hormony moga sie normowac
 
Ja jak brałam tabletki anty to też mnie bolała głowa, po odstawieniu wróciło to do normy, jednak pamiętaj że organizm się długo regeneruje, więc może to to potrwać.
Jednak jeśli są to mocne bóle to koniecznie musisz zrobić inne badania, może zapisz się do neurologa?
 
Byłam u lekarza stwierdził migrene po objawach nie dal skierowania do neurologa bo musi najpierw wprowadzić leczenie tryptanami, karmie piersią więc nie mogę ich brać pozostaje paracetamol i odstawienie od piersi, powiedziała również że dużo kobiet podzczas KP boli głowa i może jak skończę to przestanie.. Więc pozostało mi czekać do roczku aż odstawie małego.
 
Rozwiązanie
Do góry