reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja w zasadzie nie liczę, raczej orientacyjnie kontroluje czy sie rusza co jakiś czas ☺ a jak mam wrażenie, że coś dawno nie czułam, to albo jem coś slodkiego i sprawdzam, albo parę razy tak głęboko oddycham przeponowo, bo wtedy ponoć najlepsze dotlenienie dziecka i mala praktycznie od razu reaguje ☺
Liczylam tylko w szpitalu jak mnie pod ktg podlączali, to rano przez pól godziny czułam tak od 30 do 60 ruchów ☺ raz naliczylam ze 120, ale wtedy dziewczyny mówiły, że chyba coś jest z cisnieniem, bo maluchy też im tak szalały ☺
 
reklama
A ja dziś zgłosiłam się na IP, bo nie czułam ruchów jednej z dziewczynek... Na usg wszystko było ok, ale procedury procedurami i na weekend zostałam przyjęta na oddział. Jakoś to przeżyję :)

3jgxkw7iwtw0d6y7.png
 
Aj Aj zwiastun infekcji, ona chyba kazda kobietę musi dopaść, ja już miałam dwie i dwa razy antybiotykoterapia nie wiem w przeciągu dwóch miesięcy ... a niby człowiek dba o higienę a tu się coś przywlecze ... załóżmy ze to wina pessara...

Odnośnie ruchów tak się dopytuje bo u mnie to z zegarkiem w ręku bolesne kopniaki się pojawia a w między czasie oczywiście w szyjkę oberwę masę razy i od każe wrażenie ze ten mały człowieczek to tylko kopie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziś zgłosiłam się na IP, bo nie czułam ruchów jednej z dziewczynek... Na usg wszystko było ok, ale procedury procedurami i na weekend zostałam przyjęta na oddział. Jakoś to przeżyję :)

3jgxkw7iwtw0d6y7.png

O kurczę ale wszystko Ok z mała? Może to i dobrze to będziesz pod obserwacja może znajda przyczynę ... ja tu mówię o kopaniu a co dopiero Ty masz dwa szczęścia i 2 pary aktywnych nóżek, Ania trzymam kciuki za Was wierze ze wszystko będzie Ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania121986 ale to musi byc fajne uczucie jak nie jedna, tylko dwie osóbki się dobijają od środka ☺ ale z drugiej strony jak we dwie Cię zaczną boleśnie okładać to też bedziesz miała ciekawie
 
Dziewczyny ja od samego początku czułam tylko tą po lewej stronie :( nie wiedziałam co jest normą, a co mnie powinno niepokoić, nikt mi tego nie powiedział. Fakt jak czuję jak kopie to już bardziej w okolicach pępka, bo obie gwiazdy są ułożone głowami w dół. Trzymam kciuki żeby u każdej z nas wszystko się pięknie udało... Damy radę Babeczki :D

3jgxkw7iwtw0d6y7.png
 
Ja też myślę, że wszystko będzie dobrze, trzeba myslec pozytywnie i jak najmniej się denerwować, bo to i brzuch sie robi bardziej spięty i dzieciaki też to czują ☺
 
reklama
Do góry