reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Cześć dziewczyny! :D
Dzisiaj u mnie wielki dzień- 35t0d!! Bardzo czekałam na ten moment i aż sama nie mogę uwierzyć że to już tak daleko! Teraz widzę jak bardzo pomogły ostatnie miesiące leżenia :) Zatem Kochane- skoro ja już 2 tyg temu usłyszałam od mojej ginekolog że właściwie to ona mi gwarancji nie daje czy ja jeszcze tego samego dnia nie urodzę (częste skurcze, szyjka miękka skrócona, małe rozwarcie, główka baaardzo nisko), a udało się do dziś i liczę na każdy kolejny dzień- to jest nadzieja dla wszystkich :D Tak bardzo mam nadzieję że każda z Was doczeka i poczuje taką samą satysfakcję i radość jak ja dziś. Całuję, ściskam serdecznie i życzę Wam dobrego i udanego dnia! ;)
super!! Ja też uwielbiam piątki bo kończą kolejny tydzień!!! U mnie 3 z przodu. 30 tydzień czas start ;)
 
reklama
Dziewczyny a mam pytanie do Was
mnie w obu ciążach juz od około 18-20' tc zaczynaja dokuczać skurcze, twardnienia brzucha czy któraś z Was ma podobny problem? Czy sa jakies leki ktore hamują taka czynność skurczowa ale nie mowie tu o nospie czy magnezie bo to niezbyt działa....
 
Dziewczyny a mam pytanie do Was
mnie w obu ciążach juz od około 18-20' tc zaczynaja dokuczać skurcze, twardnienia brzucha czy któraś z Was ma podobny problem? Czy sa jakies leki ktore hamują taka czynność skurczowa ale nie mowie tu o nospie czy magnezie bo to niezbyt działa....
ja miałam.od 18 t...nospa luteina magnez...powiedzieli w szpitalu i moj gin ze to wszystko póki co. Jakby zaczeło się bardziej niebezpiecznie to juz pozostaje tokoliza..js teraz w 30 t jakby trochę lepiej niz np w 25.
 
Dziewczyny a mam pytanie do Was
mnie w obu ciążach juz od około 18-20' tc zaczynaja dokuczać skurcze, twardnienia brzucha czy któraś z Was ma podobny problem? Czy sa jakies leki ktore hamują taka czynność skurczowa ale nie mowie tu o nospie czy magnezie bo to niezbyt działa....

Mogą Ci podac zastrzyk rozkurczowy,ja taki dostałam raz.Podobno działa jakiś czas.Gdzies uslyszalam ,ze taki zastrzyk podaje się przez pewien okres,to wycisza skurcze,ale lepiej podpytać lekarza.
 
reklama
Dziewczyny a mam pytanie do Was
mnie w obu ciążach juz od około 18-20' tc zaczynaja dokuczać skurcze, twardnienia brzucha czy któraś z Was ma podobny problem? Czy sa jakies leki ktore hamują taka czynność skurczowa ale nie mowie tu o nospie czy magnezie bo to niezbyt działa....[/QUOTE

Magnez + potas czyli np. Aspargin. 3x2tabl. Ja czuje ulge od skurczy i tzw. kamiennego brzucha. Dzienna dswka magnezu powinna byc na poziomie nawet 450mg u ciężarnej
 
Do góry