reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Juz po :) Maly wazy 120 gramow, szyjka dzisiaj 4,11 cm. Takze wszystko trzyma. Posiew po weekendzie, zeby wynik nie byl zafalszowany i bedzie pobrany z szyjki. Nastepna wizyta za 3 tygodnie. Ciesze sie, bo takie gmeranie w szyjce czesciej tez jest dla mnie ryzykowne. Tryb zycia jak dotychczas, moge sie krecic po domu i wychodzic na wizyty czy spacery.
 
reklama
Ale tu dzisiaj cisza. Nie wiem czy też macie taki kiepski dzień. Jak pomysle ze zaczynam dzisiaj 23 tydz to płakać mi się chce gdzie tam jeszcze do końca a ja już wysiadam
 
Ale tu dzisiaj cisza. Nie wiem czy też macie taki kiepski dzień. Jak pomysle ze zaczynam dzisiaj 23 tydz to płakać mi się chce gdzie tam jeszcze do końca a ja już wysiadam

No u mnie dziś gorszy dzień, jestem od środy u rodziców w domu, bo mąż teraz bardzo dużo pracuje i mam tu lepsza opiekę, No i tu jest szpital, w którym mam rodzic wiec jakby co mam bliziutko. Ale nie powiem, ta sytuacja mnie trochę denerwuje, bo już drugi raz w trakcie ciąży jesteśmy w takiej rozłące. W dodatku dziś od rana ciągnie mnie co jakiś czas jedna strona w podbrzuszu i się oczywiście martwię czy wszystko Ok z szyjka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No u mnie dziś gorszy dzień, jestem od środy u rodziców w domu, bo mąż teraz bardzo dużo pracuje i mam tu lepsza opiekę, No i tu jest szpital, w którym mam rodzic wiec jakby co mam bliziutko. Ale nie powiem, ta sytuacja mnie trochę denerwuje, bo już drugi raz w trakcie ciąży jesteśmy w takiej rozłące. W dodatku dziś od rana ciągnie mnie co jakiś czas jedna strona w podbrzuszu i się oczywiście martwię czy wszystko Ok z szyjka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To tak jak u mnie ja jestem u rodziców od wczoraj( ode mnie do szpitala gdzie mam rodzic jest ponad 60 km a od rodzicow 15km i tu mam opieke 100 % nie to co w domu ) a z mezem bede sie widziała dopiero w przyszly weekend[emoji22] on mowi ze mu sie nie chce wracac do pustego domu...ja mam jeszcze syna przy sobie wiec jest lepiej niz on sam...

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
To tak jak u mnie ja jestem u rodziców od wczoraj( ode mnie do szpitala gdzie mam rodzic jest ponad 60 km a od rodzicow 15km i tu mam opieke 100 % nie to co w domu ) a z mezem bede sie widziała dopiero w przyszly weekend[emoji22] on mowi ze mu sie nie chce wracac do pustego domu...ja mam jeszcze syna przy sobie wiec jest lepiej niz on sam...

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png

No ja jestem z psem :p od nas do szpitala jest ponad 100 km, wiec wiem, ze bezpieczniej jest, ze jestem tutaj, ale sama wiesz o co chodzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieje ze jutro będzie lepiej. W poprzedniej ciazy aż tak się nie bałam wiedziałam że musi być dobrze a teraz to co drugi dzień mam dola i nie ważne czy ktoś w domu jest czy jestem sama:( czekam z utęsknieniem na koniec lutego myślę że jak będzie juz bliżej wiosny to i humor będzie lepszy.
 
reklama
Mam nadzieje ze jutro będzie lepiej. W poprzedniej ciazy aż tak się nie bałam wiedziałam że musi być dobrze a teraz to co drugi dzień mam dola i nie ważne czy ktoś w domu jest czy jestem sama:( czekam z utęsknieniem na koniec lutego myślę że jak będzie juz bliżej wiosny to i humor będzie lepszy.

Ja tez czekam na koniec lutego bo wtedy bezpiecznie już będzie rodzic :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry