reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Nie biore bo przechodzi jak sie poloze. Jakies 2 min i po bolu. Zawsze boli rano jak wstane ubiore siebie i corke i juz bol..ile jestem na nogach z 5 min. A wczoraj bolało tak ze 6 razy w ciagu dnia.
Baska oszczędzaj sie jeszcze. Ja tez myslalam, ze zaczne wieksze przygotowania, ale narazie odpuszczam. Jakby synek sie urodzil to nic nie mam. Przeraza mnie ogrom rzeczy do zrobienia a ja kompletnie nie w formie. Maz wiele by zrobil, ale ja chcialabym przygotowac po swojemu.
 
Mi odbiło kupuje rzeczy na lato dla starszego syna, bo wydaje mi sie, ze jak urodzi sie maluch to mozemy nie miec kasy. Mezowi kaze kupic buty zimowe juz na przyszly rok, sobie kupilam stroj kąpielowy na lato, ciekawe jak mam sprawdzić czy dobry jak brzuch wielki jak balon. Wiem, ze to idiotyzm, ale daje mi to jakes poczucie zabezpieczenia na przyszlosc. To chyba hormony, albo wali mi na łeb.
 
@Kleo83 ja wlasnie tez tak robie. Kupuje bo sa np wyprzedaże i tym sposobem cos co chwile mi sie podoba za super cene. Corka ma 4 lata a w szafie zapas ciuchow juz nawet na 6\8 lat. Dla synka tez juz kupuje na 80. Maskara ale zal nie kupić cos za 8 czy 19 zl. Jak takie ceny.
 
reklama
Jeszcze pytanie czy skorzysta sie z tych wszystkich rzeczy kupionych na zapas. Zeby nie przegapić, albo okaze sie, rzecz letnia dziecko dany rozmiar osiagnie zima.
 
Do góry