reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Nie miałam,a ile plusów i z czego posiew?
Z szyjki, 3 plusy niestety. A lactobacillusy wyparowały też całkiem, kurcze a tak dbam o higiene i biorę trivagin :(
No nic, szyjka była długa przy pobraniu tego wymazu, więc mam nadzieję ze do wtorku jak poczeka to nic się nie stanie..a posiew robiony tydzień temu.
 
Z szyjki, 3 plusy niestety. A lactobacillusy wyparowały też całkiem, kurcze a tak dbam o higiene i biorę trivagin :(
No nic, szyjka była długa przy pobraniu tego wymazu, więc mam nadzieję ze do wtorku jak poczeka to nic się nie stanie..a posiew robiony tydzień temu.
Pewnie ze wytrzyma. A dostalas anybiogram?
 
Z szyjki, 3 plusy niestety. A lactobacillusy wyparowały też całkiem, kurcze a tak dbam o higiene i biorę trivagin :(
No nic, szyjka była długa przy pobraniu tego wymazu, więc mam nadzieję ze do wtorku jak poczeka to nic się nie stanie..a posiew robiony tydzień temu.
Ja lactobacillusow nie widzialam u siebie od 19tc odkad dostalam pierwszy antybiotyk. Powiem więcej- zapilam od Ciebie dawkowanie i jem 2 trivaginy dziennie i widzę ze nic to nie daje ...
 
ashisohi czekaja Was trudne chwile, ale trzeba byc dobrej myśli. Pamietaj, ze musisz byc silna dla swoich córeczek, bo one wlasnie takiej mamy potrzebują. Podobno dobrze jest duzo mowic do wcześniaków, albo cokolwiek im czytac bo slysza głos mamy lub taty i to dobrze na nie wplywa.
Trzymam kciuki abyś wyszla ze szpitala, w domu szybciej dojdziesz do siebie i bedzie Ci latwiej nabrac sil.
 
też bym zapiła ;)
Dali antybiogram, akurat mam w domu antybiotyk na penicylinie i jedynie penicyliny nie ma w antybiogramie :p
Chyba zacznę pić litry kefiru codziennie...
To jak dali antybiogram to luz, dostaniesz antybiotyk i za tydzień będzie po bakterii. Jaka była przerwa pomiędzy posiewami?
 
reklama
Do góry