reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
O rany, dostaję oczopląsu od ilości tych monitorów oddechu. Jeszcze niektóre są z nianią - o niani też myślałam. Raczej celuję w używkę z olxa, bo jednak wydatek niemały, a jeszcze przede mną wyzwanie laktator.
 
Nie kumam, o co chodzi z cenami tych produktów Lionelo. Wczoraj znaleźliśmy sobie łóżeczko turystyczne za 239zł, a gdzie indziej za 499zł - to samo, ta sama specyfikacja, akcesoria, wszystko. Why??
Taa, ta niania+monitor w tym sklepie 300, w innym 1000... A niby krolestwodzieci .pl ma dobre opinie, więc to chyba nie podróbka?
 
@Grabcia123 jeśli masz jakąś optymistyczną historię dla upośledzonych szyjkowo to czekamy ;)
Ja lepiej się nie wypowiadać jak wyglądała pierwsza ciaza bo bym 3/4 kobiet zniechęciła (akurat nie szyjkowe sprawy)... Do drugiej ciazy maz mnie dlugooooo namawiał i teraz boje sie każdego dnia żeby nie było powtórki..ale zaczynaja mnie martwić inne rzeczy typu bolesne skurcze ale tylko w podbrzuszu..ciagniecie w dol jakbym miala milion kamieni....ale do wizyty nie dlugo
 
@Ika88 no bardzo dziwne. Mój m w takich sytuacjach dzwoni i pyta, dlaczego tak tanio :)
@Grabcia123 który tc? Też mnie strasznie ciągnie w dół, w szczególności jak w nocy wstaję na siku. Ale przyzwyczaiłam się do olewania takich spraw:)
 
Ja lepiej się nie wypowiadać jak wyglądała pierwsza ciaza bo bym 3/4 kobiet zniechęciła (akurat nie szyjkowe sprawy)... Do drugiej ciazy maz mnie dlugooooo namawiał i teraz boje sie każdego dnia żeby nie było powtórki..ale zaczynaja mnie martwić inne rzeczy typu bolesne skurcze ale tylko w podbrzuszu..ciagniecie w dol jakbym miala milion kamieni....ale do wizyty nie dlugo
Czyli jest Pani w 2 ciazy I w 1 tez byl problem z szyjka? Bo u mnie był w 1 problem A terazbyc moze będzie 2 zobaczymy za tydzień
 
Czyli jest Pani w 2 ciazy I w 1 tez byl problem z szyjka? Bo u mnie był w 1 problem A terazbyc moze będzie 2 zobaczymy za tydzień
W pierwszej był problem ale nie szyjkowy ;) akurat wtedy szyjka wytrzymała wszystko ;) mowmy sobie na Ty ;) jesli to nie problem ;)

Teraz mnie martwią te dolegliwości i za kilka dni sie dowiem czy za bardzo nie panikuje ;)


@Naysan u nas 26+5tc ;) a u was? Ja też olewalam ale robi sie to coraz mniej przyjemne...
 
W pierwszej był problem ale nie szyjkowy ;) akurat wtedy szyjka wytrzymała wszystko ;) mowmy sobie na Ty ;) jesli to nie problem ;)

Teraz mnie martwią te dolegliwości i za kilka dni sie dowiem czy za bardzo nie panikuje ;)


@Naysan u nas 26+5tc ;) a u was? Ja też olewalam ale robi sie to coraz mniej przyjemne...
Pewnie, że nie przeszkadza. Mi zaczęły w 1 ciazy skurcze dokuczac od 23 tc szyjka skrócilasie w 28 tc mimo, że id 23 lezalam plackiem, A urodziłam idealnie w 37
 
reklama
Do góry