reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Super ze szyjka jest ok ☺ a reszta też pewnie się unormuje przecież lekarz mówi ze waga ok. Ja siedzę jak na szpilkach dzisiaj . Mam takiego stresa ze brzuch mi się częściej napina 😕 boje się co z szyjka i czy coś jeszcze wyjdzie dodatkowego.
 
reklama
@akacjova89 super że z szyjką ok. U mnie mała też drobniejsza, ale przybiera wg lekarza prawidłowo co 3 tyg. przepływy są ok. Może i Twojej też taki urok. Dużo teraz przybrała od ostatniej wizyty?
 
Melduję, że po dzisiejszych badaniach, szyjka dalej bez zmian, 25mm,wiec jest ok. Ale doszły inne zmartwienia... Mała ma dość niska wagę (1460g) chociaż nadal mieści się w normie. Do tego przepływy pępowinowe w górnej granicy i z tego może wynikać niska waga.. Dodatkowo zlecone echo serca, bo też jest jakaś nieprawidłowośc do skontrolowania.. Ehhh... Zawsze coś.
Dobrze ze z szyjka ok to jeszcze da radę trzymać aby Dzidzius mógł przybrać na wadze... 🤗💪P. S a który to tydzień?
 
Dobrze ze z szyjka ok to jeszcze da radę trzymać aby Dzidzius mógł przybrać na wadze... 🤗💪P. S a który to tydzień?
30 + 4. Byłam dzisiaj też u swojego lekarza prowadzącego, bo te ważniejsze usg robię w innym gabinecie gdzie mają lepszy sprzęt. Mój lekarz mnie uspokoił, powiedział, że z sercem gdyby była jakaś wada to by wyszło już na badaniach połówkowych, na jego usg nie ma żadnej asymetrii. Odnośnie przeplywow pepowinowych powiedział, że nie bada się takiego parametru na tym etapie, że nie ma takiego uzasadnienia medycznego. Odnośnie wagi, to powiedzial, że przybiera prawidłowo. I kogo tu słuchać???
 
Zwariować można z opiniami lekarzy... najważnifjsze że szyjka trzyma i bobas bedzie miał czas przybrać

Dzisiaj byłam w pracy, największym wyzwaniem było zejście 3 piętra do auta i przejście z parkingu do biura bo to dość daleko. Potem ładnie sobie wszystko zaplanowałam żeby przyjmować audiencje u siebie a nie biegać po zakładzie. Grzeczna byłam:) w piątek biorę urlop i znowu wypocznę. Lubię swoją pracę, czuję się dobrze ale stresuję się że robię głupio. Przekazuję obowiązki i zwiewam, 6miesięcy wystarczy
 
30 + 4. Byłam dzisiaj też u swojego lekarza prowadzącego, bo te ważniejsze usg robię w innym gabinecie gdzie mają lepszy sprzęt. Mój lekarz mnie uspokoił, powiedział, że z sercem gdyby była jakaś wada to by wyszło już na badaniach połówkowych, na jego usg nie ma żadnej asymetrii. Odnośnie przeplywow pepowinowych powiedział, że nie bada się takiego parametru na tym etapie, że nie ma takiego uzasadnienia medycznego. Odnośnie wagi, to powiedzial, że przybiera prawidłowo. I kogo tu słuchać???
Moja w 29tc miała wagę 1150g za 3 tyg 1650g a w 35tc 2150g czyli cały czas nisko, ale przybiera ładnie jak na 3 tyg. Przepływy mam badane od 32tc.
 

Załączniki

  • Screenshot_20191218_133648.jpg
    Screenshot_20191218_133648.jpg
    164,1 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Do góry