reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

DiUska, świetne wieści! ;-) i chodzić możesz, miodzio!

Ewelina, dobrze że wybrałaś wózek od tego sprzedawcy. Tamci chyba coś kręcili.

Jup, a Ty jaki wózek wybrałaś? :-)

Do mnie przyszła dzisiaj jedna z tych dwóch paczek które przedwczoraj zamawialao :-) a w niej przewijak, komplet do wózka i jakieś jeszcze *******ki ;-) wczoraj zamówiłam też już kołyskę :-)
 
reklama
Ale cieszą te zakupy nie ;-) ja właśnie suszę poszewki i ochraniacz do łóżeczka. A powiedzcie mi - czy wy będziecie prały materiał z wózka też? Bo czytałam na innym forum, że dziewczyny piorą.. Nawet mi to szczerze nie przeszło przez myśl. Owszem - prześcieradełko do wózka tak ale zdejmować wszystko i prać.. To samo z kołderką i poduszką i materacem z łóżeczka.. Nawet nie wiem jak miałabym ten materac wyprać przecież nie zmieści się w pralce. A z kolei poduszka i kołderka boję się, że się jakoś zgniecie w jedną całość..
 
Nie pralam przy Martynce materiału z wózka. Nawet nie przyszło mi to do głowy ;-) co do łóżeczka to nie będę mieć na razie pościeli. Tylko prześcieradło i ochraniacz. Taki maluch i tak nie śpi na poduszce a kołdre zastąpi śpiwór do spania a potem będzie upał to lekki kocyk lub pieluszka ;-)
 
Hej
Siedzę w robocie, nie chce mi się dzisiaj nic ;-)
Jeśli chodzi o pranie to wózka prać nie będę, ale najpierw musiałabym go kupić ;-) ale jeśli używany to chyba wnętrze gondoli bym wyprala ;-) kolderke i podusie (w sensie wypełnienie) pralam młodemu w pralce kilkadziesiąt razy ;-)nic się nie zbija tylko z czasem się "skraca " ;-)

Ewellina mi się podoba twoj wóz tapicerka nie jest taka "oklepana" :-)

Mitaginka a tobie zazdroszczę zakupów :-) ja z drugą tura ruszam za miesiąc i musze do tego czasu wytrzymać ;-)

Dzisiaj idę na wizytę do drugiej gin ;-) będzie słuchanie serducha i skierowanie na usg :-D strasznie jestem ciekawa jak młoda rośnie :-D
 
Mitaginka ja mam baby jogger city mini wybor kolorów i wzorów byl słaby niebieski, czarny czrwony ;-)
Jest czerwony.
Do gondolu to cos trzeba kupować? Jakąś pościel czy co...??? Ja juz mam dosc ile tego
 
JUP, ja kupiłam taka płaska podusie i kocyk. Ale może być spokojnie jakiś spiworek a potem to pieluszka flanelowa lub tetrowa ;-) wszystko zależy od pogody. A to taki okres będzie że trudno to przewidzieć. Czasem przełom kwietnia i maja to upał, czasem jeszcze pada śnieg albo w nocy mróz...
 
Mitaginka to moze kocyk czy śpiworek bedzie u nas.
Strach mnie oblecial przed piatkowa wizytą
Chyba wypada cos kupic do piątku.
 
Jup ja mam taką płaską podusię do wózka i kocyk. Chciałam kupić z all taki komplet poduszka i kołderka.. ale ta kołderka i tak jest cieniutka więc nie będę się bawić w dodatkowe wydatki, bo i tak jest ich sporo.. chociaż znając mnie to jak mały się urodzi to i tak pewnie zamówię ten komplet :D

Przedstawiam Wam naszego małego krecika haha. Niestety lepszego zdjęcia nie udało się zrobić, bo był za mocno do mnie przytulony ;)

IMG_1704.jpg
 

Załączniki

  • IMG_1704.jpg
    IMG_1704.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 68
Ostatnia edycja:
reklama
Dzisiaj nie byłam u lekarza :) to z wizyty 12.02
W piątek jadę do gina żeby zobaczyć jak tam moja szyjka.
 
Do góry