reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jestem ! Po 5 godzinach siedzenia w poczekalni😱 dziewczyny przepływy zajebiste mała ruchliwa serduszko jak dzwon! Jadę do domu... następne KTG we wtorek lekarka powiedziała że jej się wydaje że porostu moja córeczkę będzie malutka i to genetyka a nie zadne tak hipo😂 ale sprawdzać trzeba, ile ja nerwów zjem to głowa mała!!! A i jeszcze jedno po 5 godzinach w poczekalni mam tak twardy brzuch że aż pepek mi wyszedł a skóra się świeci masakra !!!! Ginekolog oglądała ten brzuch bo prawie tam płakałam taka naciągnięta skóra do tego bol i wiecie co to mięśnie!!!!! Bo jak się leży wszystko mamy wiotkie a jak chociaż chwilę coś porobimy wszystko się napina oj jak ona mnie uspokoiła.

Nooo ja mówiłam, że im tam wcale nie jesteś na oddziale potrzebna! Tylko kurcze 5 godzin i lekarz się o szyjkę nie bał tak jak mój hehe. Wiedziałam, że będzie dobrze. Szkoda tylko, że musisz przez to przechodzić. Teraz odpoczywaj 😊
 
reklama
Dzień dobry ☺ kolejna noc nieprzespana. Zasnęłam o 22 i obudziłam się o 2 i koniec spania. Od 2 w nocy oglądałam tv w salonie i nerwicy dostałam. Jak ten cukier ma być ok skoro nie mogę spać i tak się denerwuję każdym pomiarem. Ta cukrzyca psychicznie mnie wykończy. Niestety jestem zmuszona zgłosić się po insulinę na noc. Po długiej walce na diecie cukry na czczo przekroczone o jedną lub dwie jednostki ale niestety przekroczone i koniec. Śmieszna będzie ta dawka insuliny jak to powiedział lekarz no ale jak trzeba to trzeba. Nie jestem małym dzieckiem żeby się z diabetykiem przekomarzać. Co ciekawe w dzień cukier idealny tylko rano na czczo 91/92. Norma to 90. I do tego jak nie zjem białego pieczywa na noc to zaraz ketony w moczu. Na szczęście jak tylko zjem to znikają także to nie jest stan długotrwały. Dzisiaj 30+0. Nie mogę już patrzeć na jedzenie. Kobiety czekolada śni mi się po nocach! 😣

Mam nadzieję, że Wam spało się lepiej 😴
 
Dziewczyny, mam pytanie do tych które same kupowały pessar. Z tego co widzę są różne rozmiary, różne rodzaje. Jaki wybrać żeby był dobry? Koszt niemały i wolałabym kupić odpowiedni
 
Dziewczyny, mam pytanie do tych które same kupowały pessar. Z tego co widzę są różne rozmiary, różne rodzaje. Jaki wybrać żeby był dobry? Koszt niemały i wolałabym kupić odpowiedni

Chodzi Ci o pessar ginekologiczno - położniczy na podtrzymanie ciąży? Pytam bo pessary są różne na różne dolegliwości. Jeżeli chodzi o ten, na podtrzymanie ciąży to najpopularniejszy jest rozmiar 2. Ale to lekarz powinien określić jaki powinnaś mieć rozmiar. Nie powiedział Ci jaki zamówić?
 
Chodzi Ci o pessar ginekologiczno - położniczy na podtrzymanie ciąży? Pytam bo pessary są różne na różne dolegliwości. Jeżeli chodzi o ten, na podtrzymanie ciąży to najpopularniejszy jest rozmiar 2. Ale to lekarz powinien określić jaki powinnaś mieć rozmiar. Nie powiedział Ci jaki zamówić?
Tak chodzi mi o ten na skracanie szyjki. Niestety nie powiedział, a ja też nie spytałam, ponieważ nie wiedziałam że są różne rozmiary [emoji2368]. W poniedziałek mam wizytę, także mam nadzieję że mi powie jaki zamówić
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_20200606-133051_Gallery.jpg
    Screenshot_20200606-133051_Gallery.jpg
    327,2 KB · Wyświetleń: 55
  • Screenshot_20200606-133051_Gallery.jpg
    Screenshot_20200606-133051_Gallery.jpg
    327,2 KB · Wyświetleń: 54
Do góry