reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
ja jak chodzilam to tez czesto mnie ganialo..teraz robie ze 3 razy w ciagu dnia ale to moze dlatego ze jak leze z poduszka pod tylkiem to tak na pecherz nie naciska ..
 
Ja tez Iza leżę jak ty z tą poduszką, ale ja już leżę z ponad miesiąc i zawsze było ok, u mnie się nic a nic nie zmieniło tylko te ograniczenie moczu dlatego się dziwię. Tak jest od 2 dni. Jak będę w szpitalu to powiem.
Ale wolalam najpierw was zapytać.
 
Ostatnia edycja:
Ziemniaczkek mnie też się wydaje że to przez te upały mniej siusiasz bo więcej wody potrzebuje twój organizm albo dzidziuś nie naciska na pęcherz. Mnie wczoraj zrobili badania podobno ok oprócz cukru bo miałam robioną krzywa cukrowa cukier wyszedł za wysoko w poprzednich ciążach też miałam cukrzycę ciążową. Och jak bym chciała znać wynik tego mojego posiewu
 
ASIEK
JA NA POSIEW CZEKALAM 2 DNI WIĘC U CIEBIE BĘDZIE GDZIEŚ JUTRO.
JA JESZCZE NIE MIAŁAM ROBIONEJ GLUKOZY, MOŻE W SZPITALU MI ZROBIA.
W PIERWSZEJ CIĄŻY NIE MIAŁAM ROBIONEGO CUKRU, MOŻE STARE CZASY.
 
Ja odkąd wyszłam ze szpitala nie brałam jeszcze nospy, moj gin powiedział mi, żeby ją brać w razie w -czyli kiedy będzie bardzo boleć. Na szczęście nie było jeszcze takiej sytuacji. Mnie mój synus też kopie po pecherzu i w inne organy wewnętrzne :D boli to strasznie :D
 
Ziemniaczek jak będą Ci robili usg to poproś o sprawdzenie czy nie masz zastoju w nerkach. Mi wyniki moczu wychodziły ok ale miałam mały zastój i dostałam jakieś tabletki na to.
 
Ziemniaczkek mam taką nadzieję że wynik będzie jutro ale bardziej nastawiam się na wtorek. Pytałam ile się leży po tym krążku pielęgniarka mówiła mi że różnie to zależy od tego czy nie ma skurczy
 
Ali
Tak właśnie myślałam no jak leżalam w szpitalu to ze mną w sali leżała dziewczyna, która miała ciągle gorączkę i ból nerek. No i wykryli jej ze jedna nerka nie pracuje i ma zastój, więc musieli zrobić jeh operacje. Miała drenaż x jednej nerki i musiała nosić cewnik i tak do końca ciąży a była w 18 tc jak ja wtedy.
Więc biorę to pod uwagę, masz rację dziękuję Ci za uwagę
A ten zastój w nerka to pewnie od ciągłego leżenia brak ruchu bo ja dużo pije
 
reklama
Asiek
Nie znam się na krazkach ale pewnie jak będzie dobrze to mogę wypuścić cię nawet w ten sam dzień. Ja po szwie będzie miałam narkoze wyszłam na drugi dzień bo było dobrze.
To zależy
 
Do góry