reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

yvonne221 dokładnie 37t 4d no właśnie skierowania od samego ginekologa jako tako nie mam , mam dokument od neurochirurga ,że jest zalecenie cesarki. Jest to moja pierwsza ciąża, dlatego pytam jak było u Was.
 
reklama
Moja mała w 32tyg ważyła 1900 i nie wiem czy to dużo czy mało bo ja chudzielec jestem :p lekarz mówi, że w normie. Teraz 37,1 tc i wizyta w piątek to zobaczymy ile waży.
 
Saramed myśle ze taki dokument od neurochirurga wystarczy jakby co! Ja miałam ustalony termin cesarki na tydzień przed TP wg OM, ale wody mi odeszły dwa dni wcześniej wiec nie dotrwałam, ale juz wtedy miałam skierowanie od mojej gin na cesarkę, myśle ze gdybym go nie miała to rodzilabym naturalnie!
Teraz tez nie mam, choć moja gin wolałaby żebym rodziła przez CC bo jestem juz po jednej a waga Małej ostatnio była około 4 kg! Mam skierowanie do szpitala do porodu na którym jest napisane ze juz miałam CC i ze duża masa płodu, ale ginka stwierdziła, ze to juz bedzie decyzja lekarzy w szpitalu po tym jak mi zrobią USG podczas przyjęcia! Ja chciałam bardzo rodzic SN (cesarkę bardzo złe wspominam) ale teraz sie boje, bo wiadomo USG zawsze moze sie pomylić a nie chciałabym broń Boże zeby podczas naturalnego porodu dużego dziecka pękła mi blizna po poprzedniej cesarce i i tak by mnie otwierali i tak! Nie chce sie męczyć podwójnie [emoji20]


Jestem w 38 tygodniu ciąży :)
 
Basia u mnie nie powinno być cukrzycy. Ze słodkości to pije tylko jedna kawkę, dwie suszone figi. Żadko kiedy jakiś smakołyk. Ogólnie to jadłam mało bo byłam sama i mi sie nie chciało. To pewnie jakiś błąd w laboratorium.
 
reklama
Do góry