reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Nie trać nadziei, mnie w 26+4 zatrzymano w szpitalu poród i dali dziecku sterydy na rozwój płuc, potem miałam jeszcze kilka trudnych tygodni w skurczach itp, a potem qię to wszystko uspokoiło i dziś jestem w 40+2 i modlę się, żeby w końcu urodzić😍🥰.
Będzie dobrze, musi być🤞😍.
A jak Twoja szyjka?
 
A jak Twoja szyjka?
Teraz? Who cares? Mam urodzič i już!!! Ja już raczej nie mam szyjki. Odtatbim razem była badana w szpitalu w listopadzie i miała 14mm..., wtedy powiedziano mi, że moja szyjka już ich nie interesuje, bo jzst taka słaba i tak szybko się skraca, że dla nich ważne jest tylko, czy szew trzyma to wszystko. Szew zdjęto 28.01, kazano mi spakować walizkę i być przygotowaną, bo za chwilę urodzę .... i tak chodzę do dziś... z nadzieją, że w końcu urodzę❤. I nie pytaj mnie, co trzyma moje dziecko jeszcze tam w środku, bo jest to dla mnie prawdziwa zagadka😍🥰, ale teraz to ja już mam to trochę w nosie,tłumaczę sobie, że nasza miłość ją tam trzyma🥰😍❤, bo jest blisko mojego serca❤🤷‍♀️.
 
reklama
Do góry