reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Cześć dziewczyny , dzisiaj jestem po wizycie kontrolnej, u mnie dziś 35+6 , jutro zaczynam 36 tc 🥳 szew trzyma szyjka wprawdzie skraca się delikatnie , teraz ma ok 16 mm ale ujscie wewnętrzne zamknięte T. Mam wyznaczona cesarkę na 19.04 i mam nadzieje ze dotrwam do niej, nadal mam leżeć praktycznie do końca ale cieszę się bo synek wazy już 2713 g 💪 naprawdę nie wierzyłam ze przetrwam tyle leżenia 😱od 21 grudnia i nie wiem jak to zleciało , pozdrawiam Was wszystkie 😘
 
reklama
Witam. U mnie 32 tc jak tu zajrzałam pierwszy raz mialam 18 tc i szyjkę 17 mm.Na dzień dzisiejszy 15-17 mm więc nic się nie zmieniło. Nie mam pessara ani szwu, czasem sobie pochodzę, jem na siedząco, posiedzę na balkonie na powietrzu i nadal szyjka bez zmian .Leżałam do 30 tc prawie cały czas ale ból bioder był nie do zniesienia. Teraz czuję się o wiele lepiej jak więcej się ruszam 😊 Biodra tak nie bolą, na psyche tak nie siada i ogólnie lepsze samopoczucie 🤗 Do tego mam cukrzycę ciążowa I musze jesc regularnie więc dosc czesto wstaje 🤷‍♀️ Mialam załamanie ale teraz już do przodu 🥰 Wierzę że wszystko będzie dobrze 🤗🤗🤗
Napewno będzie dobrze , jak się jest już w miarę w bezpiecznym tygodniu to ma mniej nerwów i odrazu jest lepsze samopoczucie i szybciej leci ten czas 😊
 
Cześć dziewczyny , dzisiaj jestem po wizycie kontrolnej, u mnie dziś 35+6 , jutro zaczynam 36 tc 🥳 szew trzyma szyjka wprawdzie skraca się delikatnie , teraz ma ok 16 mm ale ujscie wewnętrzne zamknięte T. Mam wyznaczona cesarkę na 19.04 i mam nadzieje ze dotrwam do niej, nadal mam leżeć praktycznie do końca ale cieszę się bo synek wazy już 2713 g 💪 naprawdę nie wierzyłam ze przetrwam tyle leżenia 😱od 21 grudnia i nie wiem jak to zleciało , pozdrawiam Was wszystkie 😘
Czesc, ja mam wyznaczone cc ale na 20.04 :) leze od 3stycznia tzn lezalam bo od 35tyg lekarz pozwolił mi chodzić :) dzis mam 36+1, szyjka tydzień temu zamknięta, ale lekki lejek dwa tyg temu miala 29mm, nie mam pessara
Od 3 dni powoli odchodzi mi czop i obniżył mi się brzuch mam nadzieję że dotrwam do 37tyg i 6kwietnia :) pozdrawiam :)
 
Czesc, ja mam wyznaczone cc ale na 20.04 :) leze od 3stycznia tzn lezalam bo od 35tyg lekarz pozwolił mi chodzić :) dzis mam 36+1, szyjka tydzień temu zamknięta, ale lekki lejek dwa tyg temu miala 29mm, nie mam pessara
Od 3 dni powoli odchodzi mi czop i obniżył mi się brzuch mam nadzieję że dotrwam do 37tyg i 6kwietnia :) pozdrawiam :)
Pewno ze dotrwasz a zreszta i tak już jesteśmy bezpieczne wiec nie ma co się zamartwiać 😘co by nie było to maluszki sobie poradzą . Wiadomo ze im dłużej tym lepiej ale co będzie to będzie , ja mam prawie 70 km do szpitala wiec mam nadzieje ze akcja nie zacznie się przed 19.04 😊pozdrawiam Cię również
 
Cześć dziewczyny , dzisiaj jestem po wizycie kontrolnej, u mnie dziś 35+6 , jutro zaczynam 36 tc 🥳 szew trzyma szyjka wprawdzie skraca się delikatnie , teraz ma ok 16 mm ale ujscie wewnętrzne zamknięte T. Mam wyznaczona cesarkę na 19.04 i mam nadzieje ze dotrwam do niej, nadal mam leżeć praktycznie do końca ale cieszę się bo synek wazy już 2713 g 💪 naprawdę nie wierzyłam ze przetrwam tyle leżenia 😱od 21 grudnia i nie wiem jak to zleciało , pozdrawiam Was wszystkie 😘
Ja po świętach zaczelam lezec. Mnie też szybko zleciało 🤗🤗🤗 Jeszcze troszeczkę i przytulimy swoich synków 💞Moj waży 2050 g
 
Właśnie jestem po wizycie (ktg+usg) a jutro 37+0 tc. Wszystko jest dobrze, dzidzia waży prawie 3 kg czyli idealnie środek skali ☺️Jeśli chodzi o szyjkę to w badaniu na fotelu lekarz ocenił ją na około 1,5 cm, miękka oraz pojawiło się rozwarcie na dwa palce czyli jakieś 4 cm 😱 Więc lekarz optymistycznie patrzy na szanse, że samo się zacznie, tylko pytanie kiedy 😁 Także czekamy, czekamy, na pewno w ciągu trzech tygodni się z małą poznamy ☺️
 
Właśnie jestem po wizycie (ktg+usg) a jutro 37+0 tc. Wszystko jest dobrze, dzidzia waży prawie 3 kg czyli idealnie środek skali ☺️Jeśli chodzi o szyjkę to w badaniu na fotelu lekarz ocenił ją na około 1,5 cm, miękka oraz pojawiło się rozwarcie na dwa palce czyli jakieś 4 cm 😱 Więc lekarz optymistycznie patrzy na szanse, że samo się zacznie, tylko pytanie kiedy 😁 Także czekamy, czekamy, na pewno w ciągu trzech tygodni się z małą poznamy ☺️
Przede wszystkim gratuluję dotrwania do 37tyg!!! 3 kilo to superowo :)
Czekam na wieści z porodowki😁😁 życze aby było szybko i bezboleśnie :)
 
reklama
Do góry