reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No widzisz a mi się zdarza mieć skurcze od czasu do czasu tyle ze do tej pory nie szkodziły na szyjke ale widocznie jak się mały zrobil większy to bardziej uciska i to jest powód skrócenia się szyjki ale teraz to już jakis doleze i Ty też;) spory zapas szyjki Ci jeszcze został;* ciesze się bardzo ;*
A powiedz mi czy miałaś takie rozpieranie? I kłucie jakby w pochwie/ szyjce ? Bo ja jakiś miesiąc temu tak miałam, a teraz znów i zastanawiam się skąd to się bierze 🤨czy to kwestia szyjki czy rozrastania się macicy? Czy może zwiększonej dawki progesteronu ?
 
reklama
Dziewczyny!!! Nie uwierzycie!!!! Lekarka wczoraj przyjmując mnie do szpitala ŹLE ZMIERZYŁA SZYJKĘ MACICY!!!!! Właśnie zbadał mnie pan dr i szyjka ma 27-28 mm a nie 12mm!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam leżeć oczywiście i wstawać na siusiu i szybki prysznic ale nie trzeba zakładać szwu itp.
A jesteś pewna, że dzisiejszy lekarz zmierzył dobrze? Umów się jak najszybciej do swojego lekarza i niech on zmierzy. Każdy lekarz mierzy inaczej i wychodzą zupełnie inne pomiary. Moja lekarka raz zmierzyła niecałe 2cm, 4h później w szpitalu inny lekarz zmierzył ponad 3cm, 3 dni później w szpitalu o 3stopniu referencyjnosci jeden zmierzył dobre 2.8cm a inna lekarka niecałe 2cm (czyli tak samo jak moja prowadzącą) 🤷‍♀️
 
A powiedz mi czy miałaś takie rozpieranie? I kłucie jakby w pochwie/ szyjce ? Bo ja jakiś miesiąc temu tak miałam, a teraz znów i zastanawiam się skąd to się bierze 🤨czy to kwestia szyjki czy rozrastania się macicy? Czy może zwiększonej dawki progesteronu ?
Jak mam być szczera to nie wiem jaki jest powód ale ja też tak mam, jakis czas temu sie to pojawiło potem mialam chwilke spokoju i od przedwczoraj znowu się zaczęło;) ja myślę że to przez wzrost macicy. Rozpieranie tez obecnie czuje ale jak kiedyś pytałam lekarza to mowil ze pachwiny i rozpieranie to normalne bo wszystko się rozciąga.
Dodatkowo zastanow sie czy to po prostu nie Twoja psychika bo ja np do wizyty nic nie czułam a po wizycie jak usłyszałam że mam skróconą szyjke znów to wszystkie dolegliwości wróciły;D i myślę że to moja podświadomość działa;) bo to niemożliwe że nagle wszystko co złe się dzieje, powiem Ci ze nawet sluz mi się zmienił nagle i znowu jest wodnisty🙈🙈🙈 już się zastanawiam czy wycieku wód nie mam ;/ to chyba Nasza glowa działa;(
 
Dziewczyny!!! Nie uwierzycie!!!! Lekarka wczoraj przyjmując mnie do szpitala ŹLE ZMIERZYŁA SZYJKĘ MACICY!!!!! Właśnie zbadał mnie pan dr i szyjka ma 27-28 mm a nie 12mm!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam leżeć oczywiście i wstawać na siusiu i szybki prysznic ale nie trzeba zakładać szwu itp.

Najlepiej będzie, jeżeli Twój lekarz sprawdzi szyjkę. Każdy lekarz mierzy inaczej. Ma znaczenie sprzęt i osoba mierząca.
 
reklama
Do góry