reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Pk taka dlugoscszyjki jest jeszcze ok ważne abyś miała częstsze wizyty i kontrolowała dł. Skoro lekarz oprócz tego nic nie mówił że szyjka miękka lub rozwarcie jest to napewno jest dobrze odpoczywaj dłużo. Możesz skonsultować to z innym ginekologiem. Ale pamiętaj że najlepiej mierzyć szyjke u jednego lekarza bo inny gin ma inne usg i pomiar może być inny. Powodzenia
 
reklama
Ech dziewczyny,nie zadzwonilam..nic mnie nie boli,spionizowalam sie troche, wzielam prysznic,zjadlam cos lekkiego,herbata. No i zobacze. Jeszcze sobie siedze,zeby jedzenie mialo.szanse przejsc nizej. Wstrzymalam sie jakby mnie zaczelo bolec to pojade na ip. A z tym zblizajacym sie porodem,to.moze i tak...krocze mnie boli juz z tydzien i chodze.jak kaczka. Dziewczyny my jak.lezymy to.tak sie ciagle wydaje,ze jeszcze wciaz daleko,a potem staje sie tak jak u mnie teraz..termin tuz tuz nagle nadszedl,a ja przebieram nogami kiedy sie zacznie?!

Pk ja mialam w 26t 25mm miekka i z rozwarciem 1cm. To chyba duzo zalezy od wlasnie twardosci jak tam dziewczyny wczesniej pisaly. Wiesz dla wlasnego spokoju mozesz sie i do innego przejsc,jak masz do kogo. Na pewno zyj sobie spokojnie i oszczedzaj sie,bo to wszystkim sie przydaje.
 
Pk ja myśle, ze nie ma potrzeby konsultacji u innego gina, u niego pomiar na bank byłby inny! Z twoja szyjka na razie nie jest zle, dostałaś tylko sygnał ze masz uważać i sie oszczędzać!!!

Mmm ja tez czytałam ze wymioty i biegunka to symptomy zbliżającego sie porodu! Raczej watpię zeby to było od zgagi, ale moze tak jesteś wrażliwa ze aż tak reagujesz! Myśle ze nie wymiotujesz na tyle intensywnie zeby trzeba sie było niepokoić, moze faktycznie zjadłaś coś co ci zaszkodziło???




Jestem w 38 tygodniu ciąży :)
 
Ja juz po wizycie u gin! Mój poród SN zaczyna być coraz mniej realny! Mała wazy juz ok. 4 kg!!!!! Jeżeli poród sie zacznie do tygodnia czasu to jeszcze mam szanse, ale pózniej to juz raczej tylko CC, o tym zadecyduje juz lekarz na IP!!!!
Póki co ciąża donoszona wiec mam odstawić wszystkie leki rozkurczowe i normalnie funkcjonować!
Szyjka na razie trzyma sie w krążku, a brzuch sie nie obniżył! Ale to nigdy nie wiadomo, bo to sie w każdej chwili moze zdarzyć! Najważniejsze zeby sie skurcze zaczęły! Krążek tutaj w niczym nie przeszkadza czego sama doświadczyłam w pierwszej ciąży


Jestem w 38 tygodniu ciąży :)
 
Nie wiem czy to jakiś wirus może - ja dzisiaj to samo - cały dzień biegunka. Byłam u lekarza na wizycie - Zlewa totalna. Zmierzył mi ciśnienie i zważył, po czym stwierdził : no nie rodzi jeszcze pani. No Pan błyskotliwy toż to w szpitalu bym była ;/ Pobrał wymaz na paciorkowce. Nic nie zmierzył , nie zbadał. Mam już dosyć chodzenia na takie wizyty. Płakać mi się chce ;( A samopoczucie dzisiaj straszne :(
 
co prawda lekarz nic nie wspominał czy zamknięta i czy twarda, ale dzięki za info. i trochę otuchy bo już zaczynałam się martwić :/, pozdrawiam i życzę powodzenia :)
 
Pk taka szyjka byłaby jeszcze p przyjęcia, ale zanotowano duży spadek w krótkim czasie. Oszczędzaj się ile możesz, co oznacza, zrezygnuj z długich spacerów, ogranicz maksymalnie prace w domu i nic nie dźwigaj. Za to wypoczywaj ile sie da.

Mmm777 moja koleżanka wymiotowała prawie do samego końca.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Yvonne,no mysle,ze.od zgagi,bo mnie niemozliwie meczy. Jak chodze.teraz.wiecej to.jest ok,ale jak.poleze,to zaraz czuje jak.jedzenie,ktore zjadlam mnie pali. Co dziwne,te wymioty nie podrazniaja mi zoladka,tylko to jest tak.jakby wszystko.stalo w przelyku,a jak zejdzie to czuje wielka ulge.:):)

Yvonne, a widze,ze my podobny termin mamy. Ja mam dzisiaj 38.4 i bardziej sie obawiam cc niz sn, ale ja razie rokowania sa w kierunku sn. Mi dzidzius zwolnil ze wzrostem ostatnio,tydzien temu w.pt mial 3150,ale ile w tym prawdy to nie wiem,bo lekarz powiedzial,ze.nie moze.dokladmie.zmierzyc glowki,bo tak nisko jest ulozona juz. No.to czekamy teraz kiedy nasze dzieciny zechca wyjsc skoro tak je pilnowalysmy,zeby za wczesnie nie wyszly.
 
reklama
Do góry