reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bol jednej piersi

kika88888888

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Styczeń 2018
Postów
19
Mam pytanie...czy któraś miala taki problem.Jestem 3miesiace po porodzie.Nie karmiłam piersią.Od paru dni boli mnie lewa pierś,jest strasznie tkliwa,bol chodzący,a to brodawka to pod pachą.za chwilę nic nie boli nie jest goraca ,z brodawki nic nie wycieka ,jest miękka. w środę idę na USG ale strasznie się boję mam najgorsze myśli że osierocę dziecko...lekarka ani przed ciążą ani w ciąży nie zalecala badań,a ja sama tez nie pomyślałam.w ciąży piersi nie bolały.Czy któraś miała podobną sytuację co z tego wynikło?Boję się ze to najgorsze...
 
reklama
Rozumiem Twoj strach, ale myślę, ze to prawdopodobnie zmiany hormonalne. Ja mam czasem bol jednej piersi np. przy owulacji. Po porodzie organizm przechodzi kolejną rewolucje i to moze byc to. Oczywiście skonsultuj z lekarzem, ale mysle, ze nie masz co sie marwic.
 
Zbadaj sobie piers czy sa jakies guzki . Czy skora na piersi jest zaczerwieniona czy gdzies skóra jest ściągnieta czy jest na niej jakby cellulit, nie jest twarda. Mimo ze nie karmilas piersia piersi byly na to nastawione . Tez mysle ze to hormony .
 
Do góry