reklama

Ból pieprzyka, pomocy!!!

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez kasia121, 31 Marzec 2011.

1. kasia121

kasia121 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!
    Od jakiegos czasu strasznie boli mnie pieprzyk ktory mam w pachwinie, do tego ropieje, jest spory taki wystający. Bpli mnie cały czas, chyba ze siade i sie nieruszam, a jak chodze to boli. Co to moze byc, i gdzie sie z tym udac?
    Napoczatku myslałam ze przy goleniu go podrazniłam, ale nie, obejrzałam dokładnie to miejsce, prosze o rade i jakąs podpowiedz. Przyznam szczerze ze sie troszke obawiam:-(

2. 71barbara

71barbara Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kasiu, jeżeli to pieprzyk, którego miałaś od dawna i teraz zaczął boleć, a nie zwykły ropień, to musisz iść do lekarza - pewnie dermatologa. To chyba jedyna rada niestety.
    Głowo do góry i maszeruj do doktora ;)

3. reklama
  4. martaik

martaik Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie chciałabym Cię straszyć,ale idz jak najszybciej do dermatologa, on moze skierowac Cię dalej do onkologa, poniewaz z tego co opisujesz wynika ze moze byc to czerniak, ktory jest bardzo niebezpieczny. Wiem ze to zle brzmi, ale tak to wygląda, nie zwlekaj, idz jak najszybciej do lekarza i to dobrego. 3-mam kciuki aby nie było to nic groznego.

5. Felidae

Felidae Mama_Misia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    albo stan zapalny wokół znamienia drażnionego, Które tak czy siak musi zobaczyć dermatolog, na zwykłą izbę przyjęć też możesz jechać...oni najwyżej wezwą kogo trzeba, bo na wizytę dermatologa to poczekasz w kolejce, a prywatnie wycięcie znamienia ok 100-200 zł

6. azo4

azo4 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy i mamusie[​IMG]
    PROŚBA

Piszę pracę licencjacką skierowaną właśnie do młodych matek i w związku z tym mam gorącą prośbę o wypełnienie ankiety, która jest anonimowa i nie zabierze Paniom dużo czasu.
    Z góry serdecznie dziękuję i bardzo proszę o kontakt osoby, które chciałyby wziąć udział w moich badaniach wówczas odeśle ankietę na Państwa e-mail. Podaje swój adres e-mail: roza004@wp.pl

7. arriva1

arriva1 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kasia121, ja mam pieprzyk ale pod pacha, co prawda nie ropieje, ale od kad jestem w ciazy to sie powiekszyl! Tzn mam go wiadomo od zawsze, normalnie byl wypukly, ale moglam sie golic itd. A w ciazy jakby wyrósł! Normalnie urusł, tak ze wystaje! Pokazałam to ginowi, i powiedział mi ze trzeba by to wyciąć po ciązy! No sama nie wiem, troche sie boje! A Ty swojego wycięłaś?

8. Felidae

Felidae Mama_Misia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny nie ma się czego bać, bo nie ma nic gorszego jak zrobi sie stan zapalny i to sie rozsieje, Czerniak skóry może nie dawać znac o sobie baaardzo długo ale jak się uaktywni to masakra. Każdy rak skóry na takim etapie jest uleczalny, wystarczy wyciąć draństwo z odpowiednim marginesem zdrowej tkanki, a najbezpieczniej poprostu jest iśc zasięgnąć opini dermatologa, Jeśli chcecie wyciąć na NFZ a znamię jest podejrzane można odczekać kolejkę na oddziałach onkologii.

9. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mati napisz jeszcze ile trzeba dać za smsa żeby odpisali czy faktycznie jestem narażona na raka. Strona to niezła ściema...

10. reklama
  11. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zdrowozyc, mati1, jaki jeszcze nick wymyślisz, żeby nam tą ściemę wciskać z tym rzekomym testem na wykrycie raka? nie rób sobie jak z poważnych rzeczy !!!

12. Sassanka00

Sassanka00 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja bym się wybrała do chirurga i zrobiła sobie łyżeczkowanie, bo w takim miejscu zawsze będzie ryzyko, że cała sprawa będzie się "babrać", więc moim zdaniem lepiej to usunąć.

Poleć forum