reklama

Ból pieprzyka, pomocy!!!

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez kasia121, 31 Marzec 2011.

1. kasia121

kasia121 Zaciekawiona BB

Witam!
    Od jakiegos czasu strasznie boli mnie pieprzyk ktory mam w pachwinie, do tego ropieje, jest spory taki wystający. Bpli mnie cały czas, chyba ze siade i sie nieruszam, a jak chodze to boli. Co to moze byc, i gdzie sie z tym udac?
    Napoczatku myslałam ze przy goleniu go podrazniłam, ale nie, obejrzałam dokładnie to miejsce, prosze o rade i jakąs podpowiedz. Przyznam szczerze ze sie troszke obawiam:-(

2. 71barbara

71barbara Fanka BB :)

Kasiu, jeżeli to pieprzyk, którego miałaś od dawna i teraz zaczął boleć, a nie zwykły ropień, to musisz iść do lekarza - pewnie dermatologa. To chyba jedyna rada niestety.
    Głowo do góry i maszeruj do doktora ;)

3. reklama
  4. martaik

martaik Fanka BB :)

Nie chciałabym Cię straszyć,ale idz jak najszybciej do dermatologa, on moze skierowac Cię dalej do onkologa, poniewaz z tego co opisujesz wynika ze moze byc to czerniak, ktory jest bardzo niebezpieczny. Wiem ze to zle brzmi, ale tak to wygląda, nie zwlekaj, idz jak najszybciej do lekarza i to dobrego. 3-mam kciuki aby nie było to nic groznego.

5. Felidae

Felidae Mama_Misia

albo stan zapalny wokół znamienia drażnionego, Które tak czy siak musi zobaczyć dermatolog, na zwykłą izbę przyjęć też możesz jechać...oni najwyżej wezwą kogo trzeba, bo na wizytę dermatologa to poczekasz w kolejce, a prywatnie wycięcie znamienia ok 100-200 zł

6. azo4

azo4 Zaciekawiona BB

Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy i mamusie[​IMG]
    PROŚBA

Piszę pracę licencjacką skierowaną właśnie do młodych matek i w związku z tym mam gorącą prośbę o wypełnienie ankiety, która jest anonimowa i nie zabierze Paniom dużo czasu.
    Z góry serdecznie dziękuję i bardzo proszę o kontakt osoby, które chciałyby wziąć udział w moich badaniach wówczas odeśle ankietę na Państwa e-mail. Podaje swój adres e-mail: roza004@wp.pl

7. arriva1

arriva1 Zaciekawiona BB

kasia121, ja mam pieprzyk ale pod pacha, co prawda nie ropieje, ale od kad jestem w ciazy to sie powiekszyl! Tzn mam go wiadomo od zawsze, normalnie byl wypukly, ale moglam sie golic itd. A w ciazy jakby wyrósł! Normalnie urusł, tak ze wystaje! Pokazałam to ginowi, i powiedział mi ze trzeba by to wyciąć po ciązy! No sama nie wiem, troche sie boje! A Ty swojego wycięłaś?

8. Felidae

Felidae Mama_Misia

Dziewczyny nie ma się czego bać, bo nie ma nic gorszego jak zrobi sie stan zapalny i to sie rozsieje, Czerniak skóry może nie dawać znac o sobie baaardzo długo ale jak się uaktywni to masakra. Każdy rak skóry na takim etapie jest uleczalny, wystarczy wyciąć draństwo z odpowiednim marginesem zdrowej tkanki, a najbezpieczniej poprostu jest iśc zasięgnąć opini dermatologa, Jeśli chcecie wyciąć na NFZ a znamię jest podejrzane można odczekać kolejkę na oddziałach onkologii.

9. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

mati napisz jeszcze ile trzeba dać za smsa żeby odpisali czy faktycznie jestem narażona na raka. Strona to niezła ściema...

10. reklama
  11. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

zdrowozyc, mati1, jaki jeszcze nick wymyślisz, żeby nam tą ściemę wciskać z tym rzekomym testem na wykrycie raka? nie rób sobie jak z poważnych rzeczy !!!

12. Sassanka00

Sassanka00 Zaciekawiona BB

Ja bym się wybrała do chirurga i zrobiła sobie łyżeczkowanie, bo w takim miejscu zawsze będzie ryzyko, że cała sprawa będzie się "babrać", więc moim zdaniem lepiej to usunąć.

Poleć forum