reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból piersi

Dołączył(a)
13 Lipiec 2022
Postów
2
Hej. Mam ból piersi okres skończył mi się 30.06. ból piersi pozostał . Są większe , nabrzmiałe bolą. Nie mogę leżę. Na brzuchu od kilku dni bolą nawet podczas jazdy samochodem czy schodzeniu po schodach . Przez cały tydzień dodatkowo miałam bóle głowy , nudności , ból jajnika,brak apetytu na zmianę z nadmiernym jedzeniem .czuję się zmęczona i śpiąca . Test robiła. Ale raczej muszę go powtórzyć bo do 5 minut nic cię było po czasie dopiero coś się zaczęło dziać . Zdjęcia pierwsze 7 minut po czasie drugie ponad 10.
 

Załączniki

  • IMG_20220713_085618.jpg
    IMG_20220713_085618.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 164
  • IMG_20220713_085706.jpg
    IMG_20220713_085706.jpg
    358,9 KB · Wyświetleń: 76
  • IMG_20220713_095015.jpg
    IMG_20220713_095015.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 76
reklama
Hej. Mam ból piersi okres skończył mi się 30.06. ból piersi pozostał . Są większe , nabrzmiałe bolą. Nie mogę leżę. Na brzuchu od kilku dni bolą nawet podczas jazdy samochodem czy schodzeniu po schodach . Przez cały tydzień dodatkowo miałam bóle głowy , nudności , ból jajnika,brak apetytu na zmianę z nadmiernym jedzeniem .czuję się zmęczona i śpiąca . Test robiła. Ale raczej muszę go powtórzyć bo do 5 minut nic cię było po czasie dopiero coś się zaczęło dziać . Zdjęcia pierwsze 7 minut po czasie drugie ponad 10.

Na żadnym zdjęciu test nie jest pozytywny. Nie ma nawet cienia, cienia drugiej kreski. Ba nawet oszukanej kreski testowej. Zakładając bardzo krótkie cykle mogłabyś być max. 9 dpo, a to zdecydowanie wcześnie na pozytywny test.
Objawy ciążowe pojawiają się wraz ze wzrostem hcg więc u Ciebie te objawy nie mają związku z ciąża
 
Ostatnia edycja:
Do góry