reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból piersi

alaml

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Lipiec 2022
Postów
78
Cześć kobitki. W którym tygodniu zaczęły boleć Was pisrsi?
Obecnie jestem w 11 tc i nic. Mam nabrzmiałe piersi i z początku trochę miałam uczucie rwania/ciągnięcia, ale przeważnie z rana, nie utrzymywało mi się to przez cały dzień.
 
reklama
To prawda. Nie ma reguły. Niektóre nic nie czuja, inne od początku, jeszcze inne jeden dzień Ok,kolejny dzień gorzej.
Mnie bolały tydzień przed „spodziewana” miesiączka i bolą do dziś (12tc) ale już nie tak mocno jak przez pierwszy miesiąc
 
To był mój pierwszy objaw ciąży 🙂 przed spodziewana @ zaczęły boleć mnie piersi, potem okazało się, że okresu nie będzie bo zrobiłam test ciążowy 😉 na pierwszej wizycie u gina stwierdzającej ciążę, to był chyba 6 tydzień miałam USG piersi i już miały przebudowę w kierunku laktacji.
 
Mnie np nigdy piersi nie bolały, a w pierwszych tygodniach ciąży myślałam że je sobie odetnę co tak mnie rwaly i bolały 😵‍💫🤯😫
Co to była za ulga gdy w 2trymestrze przestały 🙈

Tak samo jest z nudnościami : jedne pół ciąży spędzą przytulone do ubikacji, a inne ani razu .
 
Tylko się cieszyć 🥰 . Ja pół ciąży miałam taki bol piersi 😱 (zaczęło się w pierwszym trymestrze, ale nasiliło dopiero w drugim,) że plakalam, nie moglam sie ruszać. Ból oceniam jako taki nie do wytrzymania. Wolę już rodzic 🙄 choćby codziennie, tylko nie czuć nigdy takiego bólu.
 
Tak jak któraś z dziewczyn napisała jest to kwestia indywidualna :)
Mnie zaczęły boleć przed miesiączką ( która nie przyszła ) i bolą do teraz obecnie 30tc.
Często zauważam siarę, albo jakąś wydzielinę.
Bolały mnie na tyle mocno, że sprawdziłam to na USG piersi czy nic złego sie tam nie dzieje, ale nie wszystko jest okej :)
 
reklama
Mnie zaczęły bolec przed spodziewanym okresem - co uważałam za symptom zbliżającej się miesiączki - okazało się ciąża! :) bolały mnie BARDZO DŁUGO i to bardzo mocno, ze nie dało się ich dotykać 🥹
 
reklama
Do góry