reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Ból podbrzusza/jajnika

Poprostuasia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej, jestem w 5 tygodniu ciąży. Miałam dwa epizody, w których zabolał mnie lewy jajnik bądź lewa strona macicy, nie wiem jak to opisać - tak mocno, że musiałam przykucnąć, trwało to ok 30 sekund i po wszystkim miałam parcie na stolec. Nie mam żadnych krwawien. Co o tym sądzicie? Dziś idę do lekarza, bo trochę się martwię. :(

reklama

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja mialam takie bole ze kroku nie moglam zrobić..powieksza sie macica....wiazadla poszerzaja:)

Jezeli nie ma krwawien nie ma co sie obawiac..jezeli jednak to Cie martwi.udaj sie do lekarza na badanie kontrolne

monari27

Aktywna w BB
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
Pamiętam że na początku ciąży też miałam takie bóle. Macica się rozciąga i jest to normalne. Dobrze ze masz dzisiaj lekarza to rozwieje wszystkie twoje wątpliwości :) Powodzenia

reklama

Søde85

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej, jestem w 5 tygodniu ciąży. Miałam dwa epizody, w których zabolał mnie lewy jajnik bądź lewa strona macicy, nie wiem jak to opisać - tak mocno, że musiałam przykucnąć, trwało to ok 30 sekund i po wszystkim miałam parcie na stolec. Nie mam żadnych krwawien. Co o tym sądzicie? Dziś idę do lekarza, bo trochę się martwię. :(
Też miewałam, pamietam raz tak silny, że nie mogłam się wyprostować.
Różnego rodzaju bóle miałam na poczatku ciąży: kłucia, ciagniecia, jak na okres. A dzidzia sobie rośnie:)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry