reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol spojenia łonowego

Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
13
Hej dziewczyny czy ktoras bolalo spojenie łonowe ? Od ok 6 miesiaca? Od jakiegos czasu boli mnie tam kosc i mam problem podczas wstawania i chodzenia .Kilka dni temu mnie tak bolalo ze na czworakach wychodzilam po schodach potem spedzilam w lozku caly dzien no i przeszlo.I znow wczoraj ta sama sytuacja placz z bolu i tak samo nie bylam wogole w stanie chodzic
 
reklama
Rozwiązanie
Mialam tak przez wiekszosc ciazy. Tydzien masakra, pozniej spokoj. Oczywiscie im pozniej tym gorzej. Niech lekarz sprawdzi czy spojenie sie nie rozeszlo i jakos musisz wytrzymac, urodzisz przejdzie :)
Hej, miałam podobnie jak Ty. To był taki ból jakbym wykonała miliard ćwiczeń i miała ogromne zakwasy. Najgorzej było po nocy, kiedy trzeba było wstać z łóżka i się rozruszać. Pytałam swojego lekarza,przy okazji wizyty. Pamiętam, że coś posprawdzal i mówił, że wszystko ok. Ale warto zwrócić na to uwagę podczas wizyty.
 
Mialam tak przez wiekszosc ciazy. Tydzien masakra, pozniej spokoj. Oczywiscie im pozniej tym gorzej. Niech lekarz sprawdzi czy spojenie sie nie rozeszlo i jakos musisz wytrzymac, urodzisz przejdzie :)
 
Rozwiązanie
Odświeżam temat. Mam termin porodu na 20.01 właśnie złapał mnie ból jak opisany.. czy powinnam niezwłocznie udać się do lekarza prowadzącego lub na izbę przyjęć ? Mam wizytę na 7.01 i nie bardzo wiem co robić ?:/
 
reklama
Odświeżam temat. Mam termin porodu na 20.01 właśnie złapał mnie ból jak opisany.. czy powinnam niezwłocznie udać się do lekarza prowadzącego lub na izbę przyjęć ? Mam wizytę na 7.01 i nie bardzo wiem co robić ?:/
Mnie ta kość bolała jeszcze ejakis czas po porodzie, a potem przestała. Nie mam rozejścia.
 
reklama
Do góry