reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bolące sutki i ból jajnika

M

mloda1212

Gość
Witajcie. 7 dni temu miałam owulację, dzien po owulacji zaczęły mnie boleć tylko sutki. Ciągle sterczą.... Nigdy tak nie miałam więc mnie to zdziwiło strasznie... do tego czasami pieką, mrowią tak dziwnie.
Zawsze jak zbliżał się okres to mialam lekki ból całych piersi, nigdy same sutki. I było to 3 dni przed a nie 2 tygodnie przed :/
Do tego 3 dni po owulacji dostalam nagłego bólu prawego jajnika, tak ostrego że myślałam że to wyrostek,ból rozszedł się od jajnika na całe podbrzusze. Ale przeszło po godzinie. Teraz czuje w tym jajniku takie napięcie i ciągnięcie.
Ciążę wykluczam bo to na pewno za szybko na jakiekolwiek objawy.
Fakt, zbliżenie było 2 dni i 1 dzień przed owulacją, stosunek przerywany, coś jednak poleciało.
Ale to niemożliwe żeby organizm tak szybko dawał znaki.
Od czego to może być w takim razie ?
 
reklama
Chyba sama już sobie odpowiedziałaś ?
Witajcie. Juz wiem co mi jest. To nie zadna ciąża ani stres. To PCOS. Apeluje do was zebyscie uwazaly bo u mnie byly objawy typowo ciazowe a to nie zadna ciąża tylko 3 torbiele... w tym jeden z echem. Niestety dostalam skierowanie na markery nowotworowe....
Koszmar. Nikomu nie zycze tego typu przeżyć bo teraz czeka mnie czekanie 3 tygodnie na "wyrok".

Napisane na Xperia SP w Forum BabyBoom
 
Do góry