reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bolące zaczerwienione sutki

Anetto91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2020
Postów
18
Hej mam problem. Staramy się z mężem już 4 miesiac o drugie dziecko cykle mam 28 dniowe aktualnie jestem w 27 dniu cyklu strasznie bolą mnie i swędzą sutki do tego są zaczerwienione, piersi powiększyły mi się do tego stopnia że musiałam kupić nowy biustonosz bo się nie mieściły. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Do tego temperatura cały czas utrzymuje się na poziomie 37 stopni badam takze szyjkę jest bardzo wysoko ledwo jej dosięgam a zawsze przed okresem była nisko myslicie ze to ciąża? Dodam że Test chce wykonać pojutrze.
 
reklama
Rozwiązanie
Test wyszedł negatywny okresu nadal brak już 3 dni spóźnienia szyjka wysoko ledwo sięgam temperatura nie spada. Dziś zauważyłam bardzo lekkie różowe plamienie. Dziś mam wizytę u gina mam nadzieję że rozwieje moje wątpliwości
Hej mam problem. Staramy się z mężem już 4 miesiac o drugie dziecko cykle mam 28 dniowe aktualnie jestem w 27 dniu cyklu strasznie bolą mnie i swędzą sutki do tego są zaczerwienione, piersi powiększyły mi się do tego stopnia że musiałam kupić nowy biustonosz bo się nie mieściły. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Do tego temperatura cały czas utrzymuje się na poziomie 37 stopni badam takze szyjkę jest bardzo wysoko ledwo jej dosięgam a zawsze przed okresem była nisko myslicie ze to ciąża? Dodam że Test chce wykonać pojutrze.

Objawy na okres i na ciaze czesto sa bardzo podobne, okresy bywaja rozne, rozne objawy moga byc, bez testu i bety nic nie mozna stwierdzic.
 
Test wyszedł negatywny okresu nadal brak już 3 dni spóźnienia szyjka wysoko ledwo sięgam temperatura nie spada. Dziś zauważyłam bardzo lekkie różowe plamienie. Dziś mam wizytę u gina mam nadzieję że rozwieje moje wątpliwości
 
Rozwiązanie
Do góry