reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle jak na okres 34 tydzień ciąży

Mythopoeia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2019
Postów
666
Od jakiegos czasu (gdzieś od 30 tygodnia) miewam takie niezbyt mocne bóle jak na okres. Początkowo zdarzały się niezbyt często, tak raz dziennie albo raz na dwa-trzy dni. Teraz jednak mam je kilka razy dziennie. Czy to jest jakiś niepokojący objaw? Oprócz tego czuję też twardnienie brzucha, ale to już od jakiegoś czasu i na wizycie lekarka mówiła, że to normalne. A i jeszcze w niedzielę czułam jakby ucisk główki na kanał rodny (nie wiem jak to określić, to pewnie niemożliwe ale takie było odczucie). Wizytę mam w poniedziałek, nie wiem czy robić z tego powodu aferę.. Ogólnie to od dwóch yugodni czuję widoczny spadek formy, do tej chwili normalnie pracowałam, chodziłam na zakupy i robiłam w zasadzie wszystko bez większego problemu. A teraz no cały czas czuję albo ten ból brzucha albo twardnienie. To normalne na tym etapie czy zwiastuje jakiś przedwczesny poród?
 
reklama
Wiesz co ,ból jak na okres to zwykle przed porodem, ja nie jestem pewna czy takie częste w tym tyg to norma ,może zadzwoń do swojego gina
 
Ja miałam bóle jak na okres mocne do tego częste twardnienia. W 34 tygodniu trafiłam do szpitala z regularna akcja skurczową udało się zatrzymać. Córeczka urodziła się w 36 tygodniu. W 2 ciąży też miałam bóle jak na okres coraz silniejsze jak w 35 tygodniu znalazłam się w szpitalu to już nie dało się zatrzymać. Nie chcę straszyć u mnie było tak u Ciebie może być inaczej, każdy niepokojący ból lepiej sprawdzić
 
Ja bym na Twoim miejscu jednak sprawdziła szybciej sytuację u ginekologa, mogą to być tylko skorcze przepowiadające a może już Ci się skracać szyjka, a jednak 34 tydzień to za wcześnie dla maluszka. Jeśli możesz iść do ginekologa jutro czy pojutrze to umów się, jeśli nie to skontrolowała bym to na IP.
 
O jeny ale mnie wystraszyłyście! Jeszcze w zeszly poniedziałek szyjka była 4 cm i lekarka mi powiedziała, że nic się nie zanosi na wcześniejszy poród i dlatego w sumie aż tak nie zwracałam na to uwagi ale sprawdzę to ..
 
Nie dzieje się nic niepokojącego póki co, mam zapobiegawczo dużo leżeć :) dzisiaj prawie caly dzień leniuchowałam i w sumie chyba nie miałam żadnych dolegliwości (chociaż sporo spałam, więc nie jestem na 100 % pewna).
 
reklama
Nie dzieje się nic niepokojącego póki co, mam zapobiegawczo dużo leżeć :) dzisiaj prawie caly dzień leniuchowałam i w sumie chyba nie miałam żadnych dolegliwości (chociaż sporo spałam, więc nie jestem na 100 % pewna).
No to super, może rzeczywiście w ten sposób odczuwasz bóle przepowiadające ;) poleniuchuj sobie teraz 2 tygodnie na wszelki wielki i spokojnej końcówki ciąży życzę :)
 
Do góry