reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bostonka a karmienie piersią

alible

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Styczeń 2020
Postów
4 412
Dziewczyny!
Potrzebuję pomocy, rady. Córka przyniosła ze żłobka bostonke, paskudną chorobę na szczęście z niej już schodzi ale zaraziłam się ja☹️ mam wysypane stopy, dłonie, pośladki i skórę głowy na linii czoła- swędzą i pieką mnie te miejsca niemiłosiernie. Dodam, że karmie piersią 7tyg syna. Czy miałyście podobna sytuacje, jak się tego pozbyć, co mogę stosować przy kp, jak uśmierzyć to swędzenie i pieczenie, co bardzo mi utrudnia opiekę nad obojgiem dzieci, zwłaszcza nad młodszym (już pomine to jak bardzo się boję, że go zarazę).

Ps. Lekarza mam umówionego na czwartek, na teleporadach mi chyba nie wierzą i każą iść stacjonarnie na wizytę, jednak do czwartku boje się że zwariuję z tymi dolegliwościami 😑
 
reklama
Dziewczyny!
Potrzebuję pomocy, rady. Córka przyniosła ze żłobka bostonke, paskudną chorobę na szczęście z niej już schodzi ale zaraziłam się ja☹️ mam wysypane stopy, dłonie, pośladki i skórę głowy na linii czoła- swędzą i pieką mnie te miejsca niemiłosiernie. Dodam, że karmie piersią 7tyg syna. Czy miałyście podobna sytuacje, jak się tego pozbyć, co mogę stosować przy kp, jak uśmierzyć to swędzenie i pieczenie, co bardzo mi utrudnia opiekę nad obojgiem dzieci, zwłaszcza nad młodszym (już pomine to jak bardzo się boję, że go zarazę).

Ps. Lekarza mam umówionego na czwartek, na teleporadach mi chyba nie wierzą i każą iść stacjonarnie na wizytę, jednak do czwartku boje się że zwariuję z tymi dolegliwościami 😑
Nam pediatra miejscowo na świąd poleciła fenistil żel. Zobacz sobie ulotkę czy można stosować w trakcie karmienia.
 
Do góry