reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak apetytu u 2 latki

Dołączył(a)
23 Październik 2020
Postów
1
Witam, w niedzielę 18.10 córka zaczęła mieć biegunkę oraz gorączkę, w poniedziałek 19.10 utrzymywało się to dalej raz temperatura wynosiła 38.3°C, raz wynosiła 37.5, po podaniu syropu zaczęła się zmniejszać. Biegunkę miała do wczoraj, natomiast stan podgoraczkowy oraz gorączkę do 21.10. Na chwilę obecną wszystko się unormowalo, tylko dręczy mnie myśl że nie ma apetytu. Od poniedziałku prawie nic nie je, zje monte, chrupki, pije dużo słodkich napoi, w nocy ograniczylam jej z wody truskawkowej na zwykła niegazowana wodę, natomiast w dzień pije dużo słodkiego picia i nie chce nic prawie jeść.. należy udać się do lekarza czy przejdzie?
 
reklama
Rozwiązanie
Musisz obserwować córkę. Często się zdarza, że po problemach brzuszkowych dziecko nie ma apetytu. Wiem, że się martwisz ale może warto jeszcze chwile poobserwować małą? Piszesz, że pije (może nie do końca słodkie) ale to dobrze, trochę je... Może jakiś probiotyk?
dałabym jej jeszcze kilka dni
Musisz obserwować córkę. Często się zdarza, że po problemach brzuszkowych dziecko nie ma apetytu. Wiem, że się martwisz ale może warto jeszcze chwile poobserwować małą? Piszesz, że pije (może nie do końca słodkie) ale to dobrze, trochę je... Może jakiś probiotyk?
dałabym jej jeszcze kilka dni
 
Rozwiązanie
U nas też pojawił się brak apetytu u malucha, który już praktycznie marudzi na wszystko. Po konsultacji z lekarzem zastanawiam się, czy nie włączyć do diety NutriKid Multi Fibre jako dodatkowego posiłku. Czy któraś z Was stosowala ten nutrikid?
 
ja ten nutrikid znam, dawałam mojemu dziecku jakiś czas temu jak chorował i nie miał apetytu, jedna buteleczka 200 ml dostarcza tyle energii ile pełnowartościowy posiłek. Przed zakupem skonsultowałam to z lekarzem.
 
Do góry