reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak apetytu u 3 miesięcznego dziecka. Reakcja po szczepieniu 6w1

Każdy ma swoje zdanie na temat szczepień. Może nie zagłębiajny się w to co jest lepsze a co gorsze bo każda z nas i tak zrobi jak chce. Chciałam zasiegnac opinii czy u innych dzieci wystepuja takie atrakcje jak u nas.
 
reklama
Każdy ma swoje zdanie na temat szczepień. Może nie zagłębiajny się w to co jest lepsze a co gorsze bo każda z nas i tak zrobi jak chce. Chciałam zasiegnac opinii czy u innych dzieci wystepuja takie atrakcje jak u nas.
U mnie w dniu samego szczepienia syn nie je i ciągle śpi. Na drugie dzień to samo dziecko.
 
Każdy ma swoje zdanie na temat szczepień. Może nie zagłębiajny się w to co jest lepsze a co gorsze bo każda z nas i tak zrobi jak chce. Chciałam zasiegnac opinii czy u innych dzieci wystepuja takie atrakcje jak u nas.
Mój po szczepiniach (też 6w1) jadł i spał 2 razy więcej. Było tak tylko w dniu szczepienia.
 
Dzisiaj dziecko juz jest spokojne. Moze dluzej odreagowuje szczepienie. Dziekuje za Wasze wypowiedzi 😁 oby ten spokoj nie byl chwilowy. Dzisiaj jak narazie ladnie je. Nie placze zbytnio. Moze to byla wina butelki smoczka nie wiem
 
Najgorzej jak się wiele rzeczy na siebie nałoży i do końca nie wiadomo o co chodzi. Musisz podjąć decyzję czy dalej będziesz szczepić 6w1 uznając sytuację za zbieg okoliczności czy też przejść na 5w1 lub refundowane...
 
Do góry