reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak @ i test negatywny

Dołączył(a)
24 Lipiec 2022
Postów
5
Dziewczyny powiedzcie jak to było u was. U mnie 6 dni @ się spóźnia, zrobiłam już 3 testy (o czułości 10) i każdy negatywny, czy jest jeszcze jakaś szansa. Spróbować zrobić bete ? Do tego momentu miałam generalnie dość regularne cykle.
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie jak to było u was. U mnie 6 dni @ się spóźnia, zrobiłam już 3 testy (o czułości 10) i każdy negatywny, czy jest jeszcze jakaś szansa. Spróbować zrobić bete ? Do tego momentu miałam generalnie dość regularne cykle.
Ja bym zrobiła betę. Jeśli będzie negatywna tj. Poniżej 5 to umówiłabym się do ginekologa. Beta będzie najbardziej miarodajna. Powodzenia 🤞
 
Dziewczyny powiedzcie jak to było u was. U mnie 6 dni @ się spóźnia, zrobiłam już 3 testy (o czułości 10) i każdy negatywny, czy jest jeszcze jakaś szansa. Spróbować zrobić bete ? Do tego momentu miałam generalnie dość regularne cykle.
Czasami cykl może się przesunąć z różnych powodów. Jeśli owulacja się przesunęła okres tez się opóźni. Jeśli jest współżyłas w tamtym czasie to szansa na ciąże zawsze jest, natomiast tylko beta rozwieje wątpliwości. Cykle do tej port miałaś regularne, także myśle, ze testy powinny być już wiarygodne.
 
Dziewczyny powiedzcie jak to było u was. U mnie 6 dni @ się spóźnia, zrobiłam już 3 testy (o czułości 10) i każdy negatywny, czy jest jeszcze jakaś szansa. Spróbować zrobić bete ? Do tego momentu miałam generalnie dość regularne cykle.
Mi teraz też się przesunął o prawie 6 dni, testy negatywne i dostalam @ zanim poszłam na betę, możesz spróbować pójść albo poczekać jeszcze 2 dni i wtedy :)
 
Dziewczyny u mnie test biały także czekam spokojnie na @ (sroda) ewentualnie jeśli nie przyjedzie to powtórzę test w czwartek, bo zaczynam krótki urlop i chce go wykorzystać w pełni i ze spokojna głowa ❤️ Trzymam kciuki, zeby w tym ostatnim tygodniu lipca posypały się kreseczki 🥰👍
 
reklama
Dziewczyny u mnie test biały także czekam spokojnie na @ (sroda) ewentualnie jeśli nie przyjedzie to powtórzę test w czwartek, bo zaczynam krótki urlop i chce go wykorzystać w pełni i ze spokojna głowa ❤️ Trzymam kciuki, zeby w tym ostatnim tygodniu lipca posypały się kreseczki 🥰👍

Chyba nie ten wątek :p
 
Do góry