reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Brak kupki u niemowlaka

L.Ewa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witam , mój synek ma 16 tygodni karmiony jest tylko moim mlekiem dotąd wszystko było dobrze ale nie moze zrobić kupy, ostatnia zrobił bardzo wodnista 3 dni temu, dzisiaj podałam mu czopek i zrobił też taka wodnistą, niestety dużo płacze pręży i wygina się do tyłu. Jak do poniedziałku nie będzie poprawy skonsultujemy to z pediatrą jednak liczę na jakieś wasze rady i opinie na ten temat ? gorączki nie ma, brzuszek miękki,pręży się i wygina a kupy brak 🙁

Ostatnia edycja:
reklama

Be1992

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam , mój synek ma 16 tygodni karmiony jest tylko moim mlekiem dotąd wszystko było dobrze ale nie moze zrobić kupy, ostatnia zrobił bardzo wodnista 3 dni temu, dzisiaj podałam mu czopek i zrobił też taka wodnistą, niestety dużo płacze pręży i wygina się do tyłu. Jak do poniedziałku nie będzie poprawy skonsultujemy to z pediatrą jednak liczę na jakieś wasze rady i opinie na ten temat ? gorączki nie ma, brzuszek miękki,pręży się i wygina a kupy brak 🙁
Ja bym poszla do tego pediatry. My dostalismy jakis syrop ale to bylo 6lat temu. Brzuszek przestal bolec ale kup dalej nie bylo. Nam wtedy powiedziano ze przy karmieniu piersia to tak moze byc ze dziecko kilka dni kupy nie robi.

liczba

Rozwiązania
1
Przy karmieniu piersia nawet 14 dni kupy moze nie byc. Podawac czopkow tez nie wolno zbyt czesto, bo bedzie jeszcze gorzej. Idz do lekarza zapytaj. To moga byc kolki jesli placze. Ja podawalam debridat i biogaie.

Aguu

Rozwiązania
5
Po 6tygodniu życia kupki mogą być i co dwa tygodnie. Absolutnie nie ma co pospieszać jak brzuszek ok. Może ma skok? Stąd to zachowanie.

mamunia86

Rozwiązania
4
Jeśli Cię coś niepokoi to tylko pediatra.

Z doświadczenia mojego wynika, że dzieci kp mogą nie robić kupy dłuższy czas. Mój ostatni syn, odkąd skończył 2 miesiące robił kupy równo co 8 dni. Na dodatek rano zawsze. Moje starsze też piersiowej długo waliły kupy a ten nie i bardzo się niepokiłam przez pierwsze kilka akcji. Niepotrzebnie. Potem już wiedziałam i żyłam spokojnie.
Zrezygnuj z czopkow na jakiś czas i zobaczysz. Szkoda burzyć jelita, skoro być może to normany stan. Może też być skok.

Pati28

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
próbowałaś kiedyś Active Flora Baby? Fajny probiotyk, który reguluję pracę jelit, dostępny w kropelkach, można podawać nawet maluszkom.

reklama

sandyy

Rozwiązania
0
Moj synek mial debridat, mial rozne probiotyki i nic. Od okolo 10 tygodnia do moemntu rozszerzania diety kupa co 2 tygodnie. Nawet po podaniu czopka kupy nie bylo

kaylla

Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
U nas też przy kp od któregoś momentu kupki były średnio co tydzien. Ale u nas nie było żadnych oznak problemów z brzuszkiem, dziecko pogodne, nie prężyło się, ewidentnie tak rzadkie robienie kupki mu nie przeszkadzało. Jeśli widzisz natomiast, ze dziecko się męczy, to przeszłabym się do pediatry, żeby coś doradził

reklama
Do góry