reklama

***Brak miejsc w przedszkolach:-(

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez kita333, 1 Marzec 2010.

1. kita333

kita333 mama Bianki i Gracjana

Witam:biggrin2:
    Ja już 1,5 roku czekam na miejsce w przedszkolu na szwederowie ul.Zapolska.Na te przeczkole jestem troche zmuszona ze zwględu na godziny pracy męża i moje wtedy babcia może odbierać.Ale zaczyna mnie ten brak miejsc już bardzo irytować:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Czy tak jest we wszystkich żłobkach w Bydgoszczy?MASAKRA:-( Czy macie ten sam problem.Może wiecie o jakiś przeczkolach w których chętniej przyjmują?

Ostatnia edycja: 2 Marzec 2010
  2. reklama
  3. nitka19

nitka19 Zaangażowana w BB

Witam,
    muszę Ci powiedzieć, że zapisywałam moją Małą do złobka na dobre 3 mieśiące przed jej przyjściem na świat....jakaś paranoja:szok:. Dziecko ma sie urodzić w marcu 2010, zapisałam ja na początku stycznia, a planuję prowadzać od lutego/marca 2011...Jest na liście w dwóch żłobkach i nie wiadomo co z tego będzie...z przedszkolami jest podobno jeszcze gorzej...Moja znajoma na Fordonie stała 3 dni w kolejce, zapisana w komitecie kolejkowym itd...Zachęca nas Państwo do macierzyństwa, nie ma co, wydaje się im, że wystarczy wypłacić becikowe i po sprawie:wściekła/y:.pozdrawaim

Poleć forum