reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, a negatywny test

Skolopendra

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2022
Postów
125
Hej. Dzisiaj jest 32dc a okresu brak, testy wychodzą negatywne. Objawy jak na miesiaczke już tydzień są. W 16dc byłam u lekarza, było już po owulacji, było widać cialko żółte, endometrium 10. Na ciążę się nie nastawiam. Lekarz powiedział że jak 10 dni się spozni to mam zrobić betę z krwi, jak ciąży nie będzie to mam zadzwonić po leki na wywołanie. Jakie mogą być przyczyny braku okresu? Okres powinien być w niedzielę.
 
reklama
Przyczyny braku okresu ? Przeróżne.
Mnie się raz 2tygodnie spóźniał a non stop czułam pobolewanie podbrzusza. Codziennie czekałam kiedy się pojawi a ta przyszła z 14dniowym opóźnieniem.
Powody : nagła zmiana w życiu związana np ze stresem, ze zmianą w odżywianiu się, podczas odchudzania lub gwałtowniejszego przybierania na wadze ...
Ale jeśli piszesz , że szanse są ... to beta da ci 100% odpowiedź.
Tu na forum już były dziewczyny gdzie test uparcie pokazywał negatyw , a beta wyraźnie mówiła że jest ciąża 🤷‍♀️
 
Przyczyny braku okresu ? Przeróżne.
Mnie się raz 2tygodnie spóźniał a non stop czułam pobolewanie podbrzusza. Codziennie czekałam kiedy się pojawi a ta przyszła z 14dniowym opóźnieniem.
Powody : nagła zmiana w życiu związana np ze stresem, ze zmianą w odżywianiu się, podczas odchudzania lub gwałtowniejszego przybierania na wadze ...
Ale jeśli piszesz , że szanse są ... to beta da ci 100% odpowiedź.
Tu na forum już były dziewczyny gdzie test uparcie pokazywał negatyw , a beta wyraźnie mówiła że jest ciąża 🤷‍♀️
jutro pójdę na betę jeżeli nie będzie ciąży to zadzwonię po leki do gina. Dziękuję za odpowiedź
 
Ja podobnie ,w tym miesiącu na nic się nie nastawiałam . @ miał być w niedzielę ,dzisiaj dalej nie ma... Urosła we mnie nadzieja i szybko zgasła ,test negatywny :/ Zaczęłam chodzić na aerobik i chyba sobie wszystko rozregulowalam,bo bóle jak na owulację miałam tydzień. Po spodziewanej więc chyba wszystko się przesunęło:( bolą mnie trochę piersci czasem plecy i tyle
 
Ja podobnie ,w tym miesiącu na nic się nie nastawiałam . @ miał być w niedzielę ,dzisiaj dalej nie ma... Urosła we mnie nadzieja i szybko zgasła ,test negatywny :/ Zaczęłam chodzić na aerobik i chyba sobie wszystko rozregulowalam,bo bóle jak na owulację miałam tydzień. Po spodziewanej więc chyba wszystko się przesunęło:( bolą mnie trochę piersci czasem plecy i tyle
ja nie poszłam na betę, bo nie mam kiedy nawet. W takim razie czekamy obie
 
reklama
Do góry