reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, test negatywny

Hopee...

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Marzec 2021
Postów
30
Cześć dziewczyny, może Wy coś podpowiecie..
Spóźnia mi się okres - dziś 36dc (cykle mam regularne 30-31dniowe), owulacja są co miesiąc. Robiłam test ciążowy niestety biel, dla spokoju zrobiłam dziś betę <1,20 progesteron 2.
Na początku tego cyklu mialam anginę i przez 5dni brałam antybiotyk. W okresie owulacji tylko jeden dzień zauważyłam śluz płodny i wystąpiło 3dniowe plamienie..
Jak myślicie, poczekać jeszcze licząc że okres się pojawi czy umawiać się do ginekologa?
 
reklama
Ja na Twoim miejscu bym poczekała. Na razie nic nie wskazuje na ciążę oprócz spóźniającego się okresu a antybiotyk też mógł na to wpłynąć.
 
Ja na Twoim miejscu bym poczekała. Na razie nic nie wskazuje na ciążę oprócz spóźniającego się okresu a antybiotyk też mógł na to wpłynąć.
po dzisiejszej becie na ciążę nie liczę już wogóle.. bardziej chodziło mi o to, czy umawiać się do lekarza żeby zobaczył co się dzieje tam w środku czy poczekać jeszcze licząc, że okres pojawi się sam
 
po dzisiejszej becie na ciążę nie liczę już wogóle.. bardziej chodziło mi o to, czy umawiać się do lekarza żeby zobaczył co się dzieje tam w środku czy poczekać jeszcze licząc, że okres pojawi się sam
Jak się bardzo denerwujesz to możesz to skonsultować ale ja bym poczekała jeszcze tydzień chociaż.
 
Do góry